plakát seriálu

Kočkopes

(CatDog)

Názory uživatelů

Tak to vidím já...

Je to už hodně dávno, co sem kočkopsa sledoval. Tak dávno, že mě to docela bavilo. Dneska bych to asi nebral (ale kdo ví ;-D), ale tenkrát se mi to líbilo vážně hodně a já si nemůžu stěžovat. Zjistil jsem, že tuhle formulaci o seriálu z dětství používám v názorech asi až moc často, ale perfektně to celé vystihuje.

Příjemný seriál ze "starých" časů s mírně střeštěným humorem určeným pro malé děti, na který jsem úplně zapomněl. Teď sem si vzpomněl a i když je to trochu moc, tak dám vysoké hodocení. Možná jsem sám, ale všem okolo deseti let bych to doporučil.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

♪ Ten den co se narodil Kočkopes ♫

A: "Který seriál jsi měla nejraději jako malá?"
B: "Kočkopsa"
A: "Kočkopsa?"
B: "Jo, rozhodně Kočkopsa"
A: "Co to vůbec je?"

Mrzí mě, jak málo lidí vlastně zná Kočkopsa. Byl to seriál mého dětství. Originální, vtipný, suprově animovaný a zanechal ve mě větší dojem než takoví Pokémoni,Kačeři,Gumídci apod.
Ačkoliv jsem byla obrovský fanda toho všeho.

Nedávno jsem se snažila dostat k nějakým dílům, abych na Kočkopsa nalákala i svého brášku. V češtině nesehnatelné. Jaká škoda.

Nevadí, sem tam si nějaký ten díl v angličtině pustím při sváče jako kulisu. Nostalgie.
I po těch letech se mi ale stále líbí a až teď plně doceňuji některé vtipy a nápady. Za mě (co se týče seriálů pro děti), geniální.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

...

Když jsem si tu tohoto seriálu všiml nevěřil jsem. Jako malej ( před dost velkou dobou) jsem se na tento seriál opravdu rád a zvesela díval. Přišlo mi to velice podivné že kočka a pes můžou být jako jeden.
Ale pravdou je že humor jaký byl v seriálu neměl chybu. ?yslím že nebyl úplně pro ty nejmenší. aspoň tak 6+. ale jinak bych jim to (těm malejm) doporučil. Dneska by mě to už asi nebavilo, ale když si na to vzpomenu tak musím dát celkem vysoké hodnocení proto že se mi to opravdu líbilo.

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

No , nic moc

Upřímně řečeno si myslím že se jedná o dost slabý odvar seriálů typu Cow and Chicken a podobných . Občas tomu nechybí nápad , ale celé to na mě působí tak strojeně .

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé