Kriminálka Miami

Kriminálka Miami (CSI: Miami) — 10. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Hra na vraždu

Horatio Caine pronásledujíc tajemného muže, podezřelého z vraždy, zjistí, že celý jeho život je jednou velkou šarádou...

Horatio Caine pronásleduje tajemného Neala Marshalla podezřelého z vraždy, ale zjistí, že celý jeho život je jednou velkou šarádou a k vraždě vůbec nedošlo. Je možné, aby Nealův život řídila společnost, která svým klientům za úplatu zařídí a zinscenuje jakékoliv životní dobrodružství podle vlastního výběru?

Do hry na vraždu plné nepravých mrtvol a falešných stop však zasáhne skutečný vrah, který zabije Nealovu přítelkyni, barovou servírku Olivii, v jejím bytě. Kdo nepochopil pravidla Nealovy fiktivní hry na dobrodružství? Na pánské toaletě nočního baru stojí Neal Marshall nad zakrvácenou mrtvolou muže, se kterým se před chvílí pohádal. Po příchodu týmu CSI není po mrtvole a Nealovi ani stopy. Mrtvolu zanedlouho objeví v kufru Nealova auta. Nebožtík však oficiálně zemřel v nemocnici a má pod kůží implantovaný čip od patologa. Neal se ukrývá v bytě barové servírky Olivie Hunterové, ale při zatýkání nastane mysteriózní porucha výtahu a oba podezřelí z něj policii utečou.

Všechny události a zvraty spolu s nalezenými stopami a důkazy nikam nevedou a vůbec nedávají smysl, jakoby všechny události řídila nějaká třetí osoba či neznámá síla. Policie následně najde skutečnou mrtvolu - mladou servírku Olivii někdo zavraždil v jejím bytě. Je možné, aby Nealův život řídila společnost, ve které si můžete předplatit zážitek dobrodružství a firma vám ho zařídí a zrežíruje podle vaší fantasie? Pokud ano, všechny dosavadní události mohli být fiktivní a zrežírované. Vražda servírky je však skutečná. Je vrahem někdo z Nealova okolí, kdo nepochopil jeho fiktivní dobrodružství, zpanikařil a zasáhl do "hry" skutečnou vraždou?

Podezřelou je Nealova manželka Jenny, která nemá ani potuchy o tom, že Neal je klientem firmy, která zrežíruje svým zákazníkům jakékoliv životní dobrodružství, které si vyberou a zaplatí.

HUDBA V EPIZODĚ

S&M (Rihanna)

Úvod epizody.

The Casanova (Andy Clockwise)

Závěr epizody.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon
lukascoolarik