plakát seriálu

Black Butler

(Kuroshitsuji)

Názory uživatelů

úžasné

Za mňa výnimočne dobré anime. Jediný problém je málo dielov :) Veľmi dobre premyslený diel, diabol, smrtka, anjel... Pre fanúšikov anime neodmysliteľný kúsok do zbierky.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

..

Tohle anime bylo první anime které jsem kdy viděla a stalo se mím nejoblíbenějším anime. Miluji ho. Celý příběh se odehrává v minulosti a v Anglii a to se mi moc líbí. Celá první sérka byla skvělá, humorná a všechno možný..Skvělé postavy kdo kterých jsem se zamilovala. Jediné co bych tomu vytkla je druhá serie která je fakt divná a moc se mi nelíbila. Ale jinak toto anime doporučuji :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jdeš pozdě...

Ano, příběh ďábelského sluhy Sebastiana a mladičkého hraběte Ciela. Co říct?
Tento kousek si mě dokázal omotat kolem prstu, na čemž určitě měla podíl Sebastianova neohrožená elegance a dokonalost s nádechem ďábelského tajemna. Samozřejmě toto anime nepostrádá vtipné momentky, napínavé a akční chvilky, především ty, kde Sebastian "chodí pozdě", soundtrack, který se dobře poslouchá a hlavně příběh, na který se dá dívat.
Vřele doporučuji.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Koneckonců...

Viktoriánská Anglie roztahuje svá andělská křídla, v sídle Phantomhiveů panuje tajemná atmosféra a Ciel s věrným Sebastianem vyráží v sherlockovském duchu vyšetřit nějakou podlou nekalost. Po pár minutách jsem byl přikován, po prvním díle nadšen. Kuroshitsuji spojuje nenápadnou mystiku s mytologickými postavami roztodivného původu a atmosféra sešňerované a přitom zkažené Británie je už jen dokonale padnoucím prostředím. Když se přidá nejrůznější styl humoru vedlejších postav (u mě vede jednoznačně Tanaka), stává se ze seriálu nenápadný klenot anime.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí