Kutil Tim

Kutil Tim (Home Improvement)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Pořad Tool Time je natáčen s opravdovým publikem.
Vložil: Budy
Heidi v závěrečné řadě Tool Time řekne, že je těhotná. Těhotná byla však i ve skutečnosti.
Vložil: Budy
Postava Wilsona je založena na vzpomínce Tima Allena, kdy byl ještě moc malý, proto nebyl schopen si souseda prohlédnout.
Vložil: Budy
Manželka Richarda Karna, Tudi Roche se pětkrát objevila jako Jillina sestra Carrie.
Vložil: Budy
Celá jména kluků jsou: Bradley Michael Taylor, Randall William Taylor a Marcus Jason Taylor.
Vložil: Budy
Tim má v seriálu pět bratrů (Rick, Steve, John, Marty a Geoff) a Jill čtyři sestry (Carrie, Robin, Tracy a Linda).
Vložil: Budy
V seriálu je nejstarším synem Tima Brad, o 13 měsíců než Randy. Ve skutečnosti je představitel Randyho o měsíc a den starší než Brad.
Vložil: Budy
Wilson se celým jménem jmenuje Wilson W. Wilson mladší. Prostřední W. taky znamená Wilson.
Vložil: Budy
Al se původně měl jmenovat Glenn.
Vložil: Budy
Tim ve své fiktivní show Tool Time často volá Klause, aby pustil nějaký zvukový efekt. Jméno si nevymyslel jen tak náhodou. Inspiroval se Klausem Landsbergem, který měl při natáčení seriálu na starosti zvuk.
Vložil: Budy
V roce 2003 se Tim Allen, Richard Karn (Al Borland), Debbe Dunning a Casey Sander postavili na jeviště a sehráli představení Tim Allen Presents: A User´s Guide to Home Improvement.
Vložil: Budy
Home Improvement získal řadu ocenění nebo na ně byl alespoň nominován. Šlo především o Zlatý glóbus v kategoriích nejlepší herecký výkon, nejlepší seriál, nejlepší herečka atd. Dalším oceněním byla Primetime Emmy Awards.
Vložil: Budy
K seriálu vzniklo i několik počítačových her. Jedna z nich se vyznačovala tím, že k ní nebyl žádný návod. Místo něj se na obrazovce objevilo poučení: Opravdový muži nepotřebují návody. Příliš úspěšná tato hra nebyla.
Vložil: Budy
V poslední řadě si už nezahrál Jonathan Taylor Thomas, který hrál Randyho Taylora, jednoho z Timových synů. Hovoří se o tom, že za to mohly rozpory mezi ním a Timem Allenem, podle jiných zpráv se chtěl víc věnovat studiu na vysoké škole. V seriálu se jeho nepřítomnost vysvětlila tak, že se společně se svojí přítelkyní účastní programu na ochranu životního prostředí v Kostarice.
Vložil: Budy

Filtr epizod