plakát seriálu

Kutil Tim

(Home Improvement)

Názory uživatelů

Myslím, že ne, Time!

- tuhle hlášku používáme v rodině od dob Kutila často. Také zvyšujeme výkon a když je něco zatraceně dobré, zavrčíme.
Každá postava je propracovaná, nedokážu říct, kterou mám raději. Kdyby jednu vynechali, ztratí seriál všechen šarm.
Líbí se mi styl humoru i způsob řešení problémů. Že trošku moralizují? Je to přece o rodině s dětmi, které se rodiče snaží vychovávat v dobré a morální lidi. A vlastně i to je určitý druh kutilství. (Myslím, že právě trocha toho moralizování dělá ze sitcomů tohoto typu dobré sitcomy.)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Tak to vidím já...

Tenhle americký sitcom řadím do té lepší půlky, hlavně díky sousedovi, který nikdy není vidět, Wilsonovi, jehož přítomnost mi vždycky zlepšila náladu... Tuhle postavu zmiňuju jako první, protože jí mám taky úplně nejradši a trochu zaujatě za ní přidávám pár procent. Docela originální myšlenka se musí ocenit.

Jedná se určitě o to lepší v sitcomovém vesmíru. Na rozdíl od třeba Ženatého se závazky, kterého z duše nesnáším, to má jistou úroveň, jíž si to drží. To je věc, která se seriálu nedá upřít. Nejde sice o nic světaborného, ale je to smpatickéa příjemné. Někdy se u toho člověk i zasměje. No dobře, možná i častěji než někdy...

70 %
91 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí
Budy
13. července 2008

Kutil Tim

Pro mě jeden z mála amerických sitcomů, na který se dá dívat. Vynikající výkon Tima Allena, který jako Tim Taylor pokazil co se dalo. Legendární Wilsonova tvář a jeho pořekadlo a věčně flanelový Al Borland. Pro mě asi byl nejlepší díl, když se všichni loučili. Bylo to smutné, ale zase na druhou stranu bylo pěkné vidět, jak všichni dělali seriál Kutil Tim s velkou radostí.

70 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Hmmm...

Můj oblíbený seriál, který dokázal rozesmát. Jediné, co mi vadilo, bylo moralizování, které obsahuje snad každý americký rodinný seriál. A propo, Wilsonova tvář se objevila v normálním díle...

90 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Wilson

Taky potvrzuji zábavnost tohoto seriálu. Ale chci dodat, že Wilson v jednom díle je vidět, celý jeho obličej. Je to nějaký poslední díl tuším, možná nějaký bonusový nebo nevím. Ale je tam prostě v celé své kráse.
Ale obdivuji jak vždy dokázali efektně něčím zakrýt jeho obličej:D

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Přemek Podlaha po americku

Upřímně, čekal jsem od tohoto sitcomu víc. On je totiž až tak jemný, až chvílemi nudí. Samozřejmě, jistá komika zde je (nejvíc mě dostala scéna, kdy Tim chce koupit manželce šaty k výročí a Wilson je začne přeměřovat zednickým metrem), ale na druhou stranu, na vtip občas čekáte opravdu dlouho.

Tento seriál má taky jednu neznámou postavu, Timova souseda, tajemného filozofa, který Timovi radí v jeho nelehkých životních situacích. Proč o jeho nasazení tvůrci vůbec uvažovali, to nevím, asi chtěli mít nějakou kultovní postavu, a to jim popravdě moc nevyšlo.

Prozatím tento seriál řadím někam pod Ženatého se závazky, ale myslím, že hodnocení se nezvedne. Na jednu stranu, seriál není ani vulgární, ani obscénní, na tu druhou, většina dílů je stejných, takže o nějaké dramatické lince nemůže být řeč. Tim většinou řeší aktuální problémy, které zvládne za jeden díl, a víc v tomto seriálu není, seriál se nikam neposouvá.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Tim "Kutil" Taylor

Buď seriál milujete nebo nenávidíte. Anebo na to koukáte kvůli Wilsonovi! Onomu skvělému sousedovi, který není nikdy vidět celý, jen část hlavy a víc Tim nepotřebuje. Tim je opravdu nešika a dovede udělat díru v podlaze na počkání, stejně tak si přilepit hlavu k desce, spadnout ze střechy nebo vymyslet nějaký úžasně nepoužitelný výrobek a na tom jsem já vyrostla. Takže Time, já tě nezatratím nikdy..

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Asi tak ...

Jeden z mála počinů , který se Disney studiu pekelně vydařil. I po letech se můžu dívat na celou tudle seriálovou lahůdku - kdo by takového " kutila " nechtěl mít doma :-)

Určitě se budu dívat i dál ( děkuji PRIMO za opakování - konečně něco na co se dá dívat )

Zasloužených 100 % už jen za to že mně to baví i po letech.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Kutil Tim

Kutil Tim je velmi dobrý sitcom. Chytil mě především jeho dobrý černý humor. Snad pokaždé mě bavilo pošťuchování mezi Timem a jeho parťákem, nebo srandičky s jeho ženou. Nemám co víc k tomu říct, možná jen, abyste se někdy na Kutila zkusili podívat ;)

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Výkon, výkon, výkon...

Kutil Tim Taylor a jeho schopnost upravit cokoliv od škrabky na brambory po drtič na odpadky s neuvěřitelným výkonem který dokáže podrtit strom či váleček na těsto. Komické situace Tima a jeho rodiny mě nikdy nezklamali. Průběhem osmi sérií tohoto seriálu lze vidět že si seriál drží neustále svůj standart a vždy se zaručeně u Kutila Tima zasměji.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Skvělý sitcom

Tak k tomuhle seriálu se neustále ráda vracím, zvlášť teď když už není moc dobrých a vtipných seriálů. Hrozně se mi líbily hlášky Tima a někdy i Ala. Postava Wilsona mě bavila taky a vůbec jsem se smála celou dobu u seriálu. A myslím, že celá rodina Tima s klukama je více než nezapomenutelná a i též s tím, že Tim všechny věci buď zničí a nebo rozbije tím, že jím chce zvýšit výkon.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Kutil Tim

Myslim že ne Time tak tenhle hlod se stal už klasikou a Wilson, kdo zná někoho s tolika zálibami a koníčky ?

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Tim

Okouzlující sitcom pro celou rodinu. Kazdý díl vás pobaví a navíc soused opravdu nemá chybu, jelikož stále přemýšlíte jak vlastně vypadá a proč ho nechtějí ukázat.Navíc vychovávat tři kluky není rozhodně med.

80 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

...

Celkem povedenej seriál. Kutil kterej má lachtaní nemoc a suseda kterého nikdy neuvidíte.

70 %
8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí