plakát seriálu

Letiště

(Letiště)

Epizoda 1×48 – Inkubátor
72 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Je hluboká noc. Anna s Václavem, za doprovodu vesnického lékaře, doráží nad ránem do nemocnice. Tam je dítě uloženo do inkubátoru. Jeho stav je nejasný.

Karel s Petrou přicházejí domů. Řeší události proběhlé noci. Karel porodil své vlastní dítě! Petru celá událost velmi zasáhla. V nervozitě skončí návrat domů hádkou.

V porodnici lékaři kontrolují dítě. Po chvilkovém napětí se ukáže, že je v pořádku. Jen je jako každé předčasně narozené dítě drobné a neduživé a trochu podchlazené. Anna je v rámci možností také v pořádku.

Jaroslav přijde celý rozjitřený domů, kde na něj čeká velmi nervózní Jana. Celou noc nespala a v obavách čekala. Hodně se na Jaroslava zlobí, že se jí celou noc neozval, a ona nevěděla, co se děje. Mohla se zbláznit strachy. Jaroslavovi opět volá Růžena. Jana žárlí.

Jaroslav je hlavou v úplně jiném světě a Janu víceméně ignoruje. Vznikne hádka, která skončí Janiným pláčem.

Pavel s Vítkem jdou na jeden ze zkušebních letů. Vítkovo závěrečné udělení licence se blíží. Vítek absolvuje s Pavlem vydařený let, kdy Vítek nedělá už prakticky žádné chyby. Oba z toho mají velkou radost. Pavel ještě netuší, že si na Točné vychovává konkurenci.

Hlavní postavy
Václav Schindler
Karel Halama
Petra Antlová
Roman Fila
Tomáš Schindler
Tereza Holerová
Vít Blatný
Robert Schindler
Anna Holubcová
Vedlejší postavy
Lucie Jumblattová
Jaroslav Holubec
Vítek Halas
Pavel Kučera
Režie
Scénář
Informace k epizodě
Český názevInkubátor
Původní názevInkubátor
Rok natočení2007
Česká premiéra1. ledna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody