Letiště

Letiště (Letiště)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

O rodičích a dětech

Rodiče Petry Antlové (Zuzana Norisová) se ke Karlovi (David Matásek) nastěhují a během vteřiny mu neuvěřitelně začnou pít krev. Karel vyzvídá, proč přijeli bez ohlášení. Podle nich je nejlepší přijet a na vlastní oči se přesvědčit, jak se věci mají. Ptají se po dceři. Karel ale o rozchodu s Petrou mlčí, tvrdí, že Petra letěla do Londýna. Za chvíli to už začne být krajně podezřelé.

Anna (Anna Šišková) přichází po dlouhé době navštívit Lucii (Petra Špalková)– ta se raduje, že Annu vidí. Anna už se nebojí chodit ven. Nicnedělání ale Annu trochu tíží. Rozhodla se, že si najde práci – to je taky jeden z důvodů, proč se na Ruzyni vypravila. Chce obejít letecké společnosti se svým životopisem. Lucie říká Anně, že se asi zbláznila – proč nejde zpátky do CA – Fila (Bob Klepl) ji jistě přivítá s otevřenou náručí. Anna o tom vážně zapochybuje, ale Lucie ji několika pádnými argumenty přesvědčí, aby to přeci jen zkusila.


Povzbuzena Lucií přichází Anna do APC za Terezou (Zuzana Bydžovská). Ptá se jí na její názor – ohledně svého návratu do CA – Anna má za to, že by bylo lepší se zeptat u jiných aerolinek, Tereza ale Annu utvrdí v tom, že Fila ji všema deseti vezme zpět. Tereza půjde připravit půdu.

Zatímco se Karel snaží usnout v obýváku, Antlovi spí v jeho prostorné posteli – lehce ho propírají a domlouvají plány na zítřek – něco se jim na vztahu Karel-Petra nezdá a domluví se, že by bylo rozumné jít se zítra pozeptat na situaci do práce. Pani Tereza, jak o ní Petra tolikrát mluvila, jim jistě řekne, jak se věci mají.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

184268