Plakát

Life After Life

Ursula Todd zemře jedné noci v roce 1910 dřív, než se vůbec stihne poprvé nadechnout. V tu stejnou noc v roce 1910 se Ursula narodí a přežije. Hrdinka se ocitne ve smyčce - stále dokola žije a umírá za odlišných okolností, jen aby byla znovu zrozena v nové, alternativní verzi... [více]

2021–???? | Velká Británie | 60 minut | BBC One | Minisérie / Drama / Nadpřirozený | 0 epizod | status: právě se nevysílá

Life After Life – O čem to je

Ursula Todd zemře jedné noci v roce 1910 dřív, než se vůbec stihne poprvé nadechnout. V tu stejnou noc v roce 1910 se Ursula narodí a přežije. Hrdinka se ocitne ve smyčce - stále dokola žije a umírá za odlišných okolností, jen aby byla znovu zrozena v nové, alternativní verzi života.

Ursula naviguje svůj život v kritické éře, zažije dvě světové války, setká se s Hitlerem a prožije nespočet významných životních událostí. Kvůli čemu se ale hrdinka musí tak zoufale snažit přežít? Každý z jejích alternativních životů přináší nové překážky, výzvy a poloviční vzpomínky na to, co se odehrálo dříve, a také fascinující, radostné, traumatické, slzavé a nečekané zážitky a vztahy.

Když máte nespočet příležitostí k žití života, vyvstává jedna otázka: Dokážete žít dokonalý život? Zvládnete změnit chod dějin? Dokážete zachránit svět?

Minisérie je adaptací stejnojmenného románu od Kate Atkinson.

Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

BBC One

Délka

60 minut

Žánr

Minisérie
Drama
Nadpřirozený
Historický

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2021–????

První vysílání

v roce 2021