plakát seriálu

Lost: Missing Pieces

(Lost: Missing Pieces)

Názory uživatelů

So it Begins....

Jelikož je "chybějících střípků" jen 13, rozeberu je všechny:

The Watch
Slušně zahraný kousek, jediný, který se odehrává mimo ostrov, ale v zásadě ne příliš důležitý.
60%

The Adventures of Hurley and Frogurt
Z tohohle střípku silně čiší amatérismus tohoto projektu, nikdy neviděná (jen zmíněná) postava vyhrožuje Hurleymu, že Libby bude jeho. Ovšem v souvislosti s pátou řadou, kde se Frogurt konečně regulerně objevuje, se v mých očích tenhle střípek o 10% napravuje.
60%

King of the Castle
Jeden z nejlepších střípků, výborně zahraný i napsaný a celá ta metafora s šachy se moc povedla.
90%

The Deal
Další povedený kousek, který přesně splňuje tu definici chybějícího střípku. Vidíme něco, o čem tušíme, že se nějakým způsobem stalo, ale až tady se dozvíme, jak přesně to proběhlo. Sice nic objevného, ale zajímavé to je.
80%

Operation: Sleeper
Stejný případ, jako minulý střípek. Jen je to ještě o trochu očekávanější, než v minulém střípku.
70%

Room 23
Střípek o Waltovi, který se tu sice neobjeví, ale my se o něm zase něco málo nového dozvíme. Nepochybně zajímavý kousek
80%

Arzt & Crafts
Divácky populární \"dynamitový\" Artzt, sice potěšil, ale samotný střípek je docela zbytečný, na konci sice uslyšíme monstrum, ale jinak se nic zajímavého nedozvíme.
60%

Buried Secrets
Takový lehce nadprůměrný kousek, který nám odhalí jedno menší tajemství, byť pro seriál samotný nepodstatné
70%

Tropical Depression
Tohle je takový menší retcon, kterým se tvůrci snažili napravit chybku v chybném odhadu doktora Artzta ohledně počasí a dozvíme se taky, proč byl Artzt v letadle. Myslím, že to mohli udělat lépe.
60%

Jack, Meet Ethan. Ethan? Jack.
První setkání Jacka a Ethana, plné analogií k seriálu. Vynikající konverzace, která se snažila Ethanovi vtisknout trochu lidskosti se povedla na výbornou.
90%

Jin Has a Temper-Tantrum on the Golf Course
Velice vtipný kousek. Zuřící Jin opravdu stojí za to a řadím to opět k těm kvalitnějším střípkům. Možná se tím odhalilo i malé tajemství a to, proč už trosečníci nehrají golf :-)
80%

The Envelope
Nejslabší střípek, který je jako jediný pouze vystřiženou scénou z prvního dílu třetí řady. Nastiňuje vztah mezi Juliet a Benem a také fakt, že je Ben nemocný.
40%

So it Begins
To nejlepší nakonec, opravdová odměna pro ty, kdo u Missing Pieces vydrželi, protože narozdíl od ostatních střípků tenhle nic nevysvětluje, naopak přidává další záhadu, která se řešila ve vynikající čtvrté řadě.
100%

Když to shrnu, tak tohle dílko je pro každého fandu LOSu určitě povinnost. Ti ostatní v podstatě o nic nepřijdou, ale jelikož se řadím k tomu prvnímu proudu, tak jsem moc rád, že jsem tohle viděl a nezlobil bych se, kdyby nám podobné jednohubky tvůrci servírovali mezi každou řadou

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tak to vidím já...

Příjemný bonus pro všechny fanoušky Lostu. Epizody sice většnou jen doplňují už známé a mnoho nového se člověk nedozví (Krom poslední epizody, která byla docela překvapivá.) ale já si ty minidály vážně užil a docela mě bavily.
Dnes už je to trochu dějově mimo, sledovat to, když už běží pátá řada nemá moc smysl, protože i když se to tváří samostatně, ve skutečnosti se to týká buď třetí nebo blížící se čtvrté řady. Jako zastávka mezi těmito řadami lostu to ale funguje bezchybně. Nebo alespoň dobře.

Samozřejmě se to nedá brát jako samostatný seriál. Je to jen příjemný bonus od autorů, kteří si vzpomněli na svoje fanoušky. Díky jim za tu maličkost. Kéž by se takhle o své fanoušky starali i tvůrci jiných seriálů.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé