Lucifer

Lucifer (Lucifer) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Candy Morningstar

Lucifer se po dvou týdnech vrací zpět do L.A. a chová se, jako by se nic nestalo. Dokonce si s sebou přivezl velké překvapení, z kterého nikdo není zrovna nadšený. Teď mu už jen zbývá získat zpět Chloeinu důvěru a svolení pomoci jí s nejnovějším případem.

Chloe i ostatní mají o Lucifera strach, neboť o něm nikdo již dva týdny neslyšel. Chloe se však musí se soustředit na práci, a proto se s Danielovou pomocí vrhá do řešení vraždy mladého člena hudební skupiny.

Uprostřed vyšetřování se však z ničeho nic na stanici objeví Lucifer. Není ale sám - přivezl si s sebou exotickou tanečnici, svou novomanželku. Chloe pochopitelně není nadšená.

Amenadiel a Charlotte se dozví o Luciferově manželství a předpokládají, že jde o nějaký plán.

Lucifer by chtěl pomoci s vyšetřováním, Chloe ho ovšem odmítne a vyhodí. Po sezení u Lindy kam Lucifer zašel i s Candy dostal nápad, nabídne Chloe, aby se převlékla za Candy, a aby spolu zašli za rozvodovým právníkem, který je jedním z podezřelých. Chloe ho opět odmítne.

Charlotte čeká na Lucifera a Candy v jeho bytě, ten z toho nemá radost. Charlotte je ale tvrdohlavá a chce zjistit co Lucifer plánuje, vytáhne s sebou tedy Candy na nákupy. Po pár hodinách však Charlotte z Candy stále nic důležitého nedostala. Promluví si o tom tedy s Amenadielem a shodnou se, že Lucifer si Candy vzal pravděpodobně jen kvůli tomu, jak ho události posledních dní před jeho odchodem zničili.

Chloe nakonec po rozhovoru s Maze souhlasí s Luciferovým plánem, a tak si spolu vyjednají rozvodové sezení. Během této schůzky se mezi Luciferem a Chloe uvolňují napjaté emoce a oba jsou z toho poměrně smutní. Právníka se ale díky této lsti podaří vyslechnout z čehož vyplyne, že on pravděpodobně vrahem nebude.

Chloe se vydá do baru, aby našla další podezřelou - kytaristku ze skupiny mrtvého. V baru na ni však čeká překvapení - je tam i Lucifer, který věděl to, kde Chloe bude, překvapivě od Daniela. Ten jí zazpívá její oblíbenou písničku. Přičemž dokonce dokáže i zadržet podezřelou. Chloe ho díky této události vezme alespoň maličko na milost.

Za Luciferem přijde Amenadiel a tomu po krátkém rozhovoru dojde, jak to doopravdy je s Chloe a Candy - Lucifer se snaží Chloe ochránit, neboť ona neměla jinou možnost, než se do něj zamilovat.

Z výslechu kytaristky je zřejmé, že ona vrahem také není, ale získají dalšího podezřelého - bubeníka skupiny. Chloe s Luciferem jdou proto k němu domů. Luciferovi ale volá Candy, zrovna když prověřují byt, nedává tedy pozor a vrah ho zezadu napadne - okolo krku mu zahákne kus drátu a začne ho škrtit. Chloe se vrátí do místnosti a snaží se s vrahem vyjednávat. Po chvíli Lucifer přestane s vrahem bojovat a hraje na Chloeiny city. Ta to nevydrží a vraha postřelí, jen aby Lucifera zachránila.

Po vrahově zatčení Chloe Lucifera znovu oficiálně vezme jako svého pracovního parťáka. Lucifer jde za svou matkou. Ta ho překvapí, když mu řekne, že Amenadielovo ostří by je mohlo dostat zpět do nebe. Na konci dílu se Lucifer loučí s Candy, vyjde najevo, že to celé bylo pouze nahrané a Lucifer jen potřeboval podrazit svou rodinu.

Zajímavosti

Když jsou Chloe, Ella a Dan na místě činu, ve dvou záběrech je vidět velký Supergirl billboard s textem "suit up" (nahoď oblek).

Narážky na další seriály

Supergirl

Na místě činu při ohledání těla se kamera otočí a v pozadí je zřetelně vidět billboard, na kterém je dívka z oceli. Na billboardu je Supergirl a celá scéna vypadá, jako by nahlížela na místo činu.

HUDBA V EPIZODĚ

Eternal Flame (The Bangles)

Lucifer zpívá v klubu, kde se má nacházet i podezřelá.

Wide Awake (Deep Sea Diver)

Charlotte v Luxu.

Looking for Knives (DYAN)

Závěrečná scéna s Luciferem a Candy.

Done And Dusted (My Jerusalem)

Chloe a Dan vyslýchají členy kapely.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Candy Morningstar (neoficiální název)
 • Candy Morningstar
 • 2. série, 14. epizoda (celkově 27. díl)
 • 1. května 2017
 • 2017
 • 43 minut
 • 3 410 000 diváků (1,00 rating ve skupině 18-49)
 • www.imdb.com/title/tt6208164/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

La.Volpe
Katusloveyou
Varda