Plakát

Luck

Provokativní pohled do světa dostihů a sázek. Příběh barvité skupiny postav obklopující kalifornskou dostihovou dráhu. Luck je úchvatné drama od držitelů ceny Emmy® Davida Milche (Deadwood, NYPD Blue) a Michaela Manna (Veřejní nepřátelé, Miami Vice), který byl nominován též na cenu Akademie®.... [více]

2011–2012 | USA | 60 minut | HBO | Drama / Sportovní | 9 epizod | status: ukončeno v roce 2012
Poslední odvysílaná

1×09 – Episode 9

(premiéra 25. 3. 2012 – před 12 lety)
závěr seriálu

Luck – O čem to je

Provokativní pohled do světa dostihů a sázek. Příběh barvité skupiny postav obklopující kalifornskou dostihovou dráhu. Luck je úchvatné drama od držitelů ceny Emmy® Davida Milche (Deadwood, NYPD Blue) a Michaela Manna (Veřejní nepřátelé, Miami Vice), který byl nominován též na cenu Akademie®.

Tvrdý obchodník s tím správným instinktem Chester „Ace“ Bernstein se vždycky držel hazardu, od sázení a praní špinavých peněz až po operace v kasinu. Nedávno byl propuštěn z vězení, kde si odpykal tříletý trest. Se svým dlouholetým šoférem Gusem Demitriou vypracuje složitý plán ohledně kalifornské dostihové dráhy Santa Anita. Do týmu přijmou i Tura Escalanteho, úspěšného trenéra se špatnou pověstí. Mezitím starý trenér Walter Smith pečuje o nadějného plnokrevníka a ubohá skupinka sázkařů doufá ve vítězství a balík peněz.

Chester Bernstein
Gus Demitriou
Turo Escalante
Walter Smith
Ronnie Jenkins
Lonnie
Joey Rathburn
Leon Micheaux
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

HBO

Délka

60 minut

Žánr

Drama
Sportovní

Země původu

USA

Roky vysílání

2011–2012

První vysílání

11. prosince 2011

Ukončení seriálu

25. března 2012

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Na CZ obrazovkách

HBO (2012)
Rok udává poslední vysílání.

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky
Hbo Max