Facebook Twitter E-mail
16. března 2012

Druhá řada Grimm, druhá řada Luck a další seriálové Střípky

Opět tu jsou Střípky aneb krátké novinky ze seriálového světa. Co se za posledních pár dní událo?

  • NBC před několika minutami obnovilo svou páteční novinku Grimm pro druhou sérii. Jako jeden z mála z NBC seriálů si Grimm drží poměrně solidní sledovanost i ratingy, obnovení tedy není velkým překvapením. Uvidíme, zda NBC dnes skončila, nebo se dočkáme více ortelů.
  • HBO ukončilo svého nováčka Luck. Původně byl seriál hned po premiéře obnoven pro druhou sérii, to už ale neplatí. Luck byl ukončen v polovině tohoto týdne poté, co byl v průběhu natáčení usmrcen již třetí kůň. Zatím není jasné, zda se již natočené scény druhé série někdy na obrazovce objeví.
  • Chuck má novou ženu! Ano, Sarah je pasé. Všichni již víme, že se Zachary Levi upsal pilotu Let It Go od stanice FOX. Do role jeho manželky byla včera obsazena Kat Foster, kterou můžete znát ze seriálu 'Til Death nebo z Weeds.
  • The Lying Game (ABC Family) už je jen krůček od toho, aby získala druhou řadu. Stanice se seriál chystá obnovit i přes to, že si během vysílání první série vedl spíše průměrně.
Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

haroska
hodně dávno
Ok, seriál je docela takovej průměr, ale fakt je, že konec byl docela...
CzHero
hodně dávno
velmi dobře, že obnovili Grimma, jsem rád, že nejsem jediný komu se libí, po...
ševča
hodně dávno
a ta je nějaká známá? před seriálem jsem o ní nikdy neslyšela a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY