Facebook Twitter E-mail
24. září 2015

Co přinese druhá řada Humans?

Sledovali jste letos v létě novinku Humans, která vznikala za spolupráce britské televize Channel 4 a americké AMC? Pokud ano, tak jistě víte, že seriál se dočkal nedlouho po finále první řady oficiální objednávky na druhou sérii. Pokud ne, přečtěte si v článku 5+1 na téma Neamerické seriály, proč ho vyzkoušet.

Nyní se ale vraťme ke zprávě, kterou přinášíme dnes a ta se týká nadcházející druhé série. Tvůrci se totiž rozpovídali o tom, čeho se v ní dočkáme. Natáčení nových 8 epizod začne příští rok.

Tvůrce Sam Vincent prozradil: „Jeden ze způsobů jak k nové sérii přistoupíme, je, že svět posuneme kupředu. Nemluvím o skoku několik let dopředu, ale jen pár měsíců. A budeme se zabývat Synthy ve společnosti, posuneme je do další úrovně. Dostaneme se s nimi hlouběji. Oni se dostanou do nových oblastí, budou dělat nové práce. Dostanou se do nových oblastí naších soukromých životů,“ a pokračoval: „Nemůžeme se vracet do současného statusu quo společnosti. Věci se rychle vyvíjejí a technologie se rozvíjí ve všech oblastech. Je tu mnoho nových společenských efektů, které mají potenciál rozvinout náš příběh.“

Tvůrci tak popisují druhou sérii Humans jako hlubší prozkoumání a rozvinutí příběhů, které nabídl švédský originál Akta Manniskor (Skuteční lidé)


Sledovali jste seriál Humans? Zaujal vás a těšíte se na druhou řadu? Co od ní čekáte?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY