plakát seriálu

Making History

(Making History)

Názory uživatelů

Myslím

že tento seriál mal potenciál na to, aby sa stal súčasťou mnohých watchlistov a takisto aby sa dopracoval k pokračovaniu, avšak prišiel mi akýsi nevyužitý a neobjavený.

Postavy boli celkom podarené aj keď nie príliš zaujímavé, niektoré nápady ma dokázali rozosmiať, hlavne obyt hlavnej postavy v minulosti a jeho recitovanie piesní svojej polovičke ale to bolo asi tak všetko. Nič extra, čo by ma zaujalo, ale zanechalo vo mne pocit, že keby niekto chcel, mohol to byť dobrý seriál s dobrým nápadom, len akosi nevyšiel a ja som bola nakoniec aj rada, že pokračovanie nedostal a mohla som ho bez výčitiek odstrániť z watchlistu.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Co napsat...

Po první epizodě jsem měla hodnocení na nějakých 60%, ale s každou další jsem postupně ubírala, až jsem skončila na 30%. Svůj díl na tom měla hlavně Leighton Meester, která mě lezla neskutečným způsobem na nervy ještě víc, než kdysi v Gossip Girl.

Vysokou kvalitou neoplývaly ani epizody jako takové, obzvláště poslední dvě byly z mého pohledu hodně přes čáru.

Viděla jsem, děkuji, víckrát ne.

30 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Achjo

Nevím co jsem čekal a vlastně ani, jak se mi tohle dostalo do watchlistu, na komedie zrovna nejsem.
A asi dobře dělám, crazy komedie o cestování časem, která není vtipná a která balancování mezi trapností a humorem už dávno vzdala ve prospěch té trapnosti.
Odkládám po dvou dílech, třeba to někdy s nějakou dobrou lahví nebo po návratu z hodpody večer dojedu (až z watchlistu vyčerpám věci nepoměrně hodnotnější), ale iluze o zlepšení kvality si zrovna nedělám.

20 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé