plakát seriálu

Máma

(Mom)

Názory uživatelů

mom

nechapem preco,som doteraz Mom ignorovala.Mom sa mi zapacila na prve videnie. nic svetoborne ani prevratne sice mama neprinasa,ale clovek si pri tom dobre oddychne,vypne sa na chvilu a zasmeje.iste zopar hluchych miest sa najde,na to ze hlavna hrdinka prestala pit nedavno to zvlada fakt dobre a dom,v ktorom rodinka zije?na to,ze ide o byvalu alkoholicku,ktora pracuje ako casnicka a jej ex meska s alimentami je pekny.rovnako ako sefkuchar rudy som cakala nieco ako domcek na kolieskach:D
na big bang theory sa to nechyta, na 2 broke girls tak isto nie,ale viac som sa nasmiala na mame ako na dva a pol chlapoch s kutcherom

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

mama

Annu faris si pamatuju s filmu scary movie .. je to neobvykle ji videt v serialu. Svoji roli mami zahrala velice dobre, a vtipne. Nenasmeju se jak u big bang nebo 2 broke girls.. ale koukatelny to je. Neni to serial s ktereho si sednu na zadek a koukam od dilu k dilu .. jak u vyssi vzpominanych serialu. Kdyz si vzpomenu tak si stahnu a kouknu.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Máma má mámu.

Je fajn vidět zase Annu Faris v plné síle, ale největší hvězda je zde Allison Janey, které v roli "babičky" Bonnie přímo září, místy vám může připomenout Charlieho Harpera z Dva a půl chlapa.

Nicméně Mámu považuji za jeden z Lorrových slabších sitcomů, které nemají zas tolik, co nabídnout, i když se snaží, tak celý seriál táhle právě Allison Janey a Anna Faris vedle ní spíše zaniká.

Seriál je pro mě hodně zamotaný, že se ani vlastně skoro nevyznám, zda sleduji sitcom nebo sociální drama.
Seriál má místy jistou dávku nadhledu a odlehčenosti, nicméně někdy je přehnaně dramaticky a spíše smutný, nějakou vtipnou hlášku vždycky prohodí Bonnie, což situaci a atmosféru uvolní, ale jinak je to na sitcom až moc velká depkařina.

Nicméně spratkovitká dcera/vnučka, ta je spíše na ránu a někdy spíše k politování.

Dramatické situace jsou tu až moc dramatické a depresivní, rozhodně to není jako v BBT nebo Dva a půl chlapa, kde jsou závislosti podány s nadsázkou a správnou dávkou humoru, tady spíše vyzní jako hodně špatné, skoro až naučně.
Problém celé show je v tom přehnaném dramatu okolo života Christy, který jak jsem již napsala, někdy je její výklad podán vtipně a jindy zase melancholicky, depresivně, hodně krušně.

Též se mi moc nelíbí přehnaný divácký smích za každou větou, která má být vtipná.


Ale přijde mi to celkem zajímavé, příběh mě celkem baví, výjmečně se popadám za břicho a myslím, že to celkem dobré, ale od Lorra bych čekala větší kvalitu. Nicméně Máma dokáže pobavit, není to špatná oddechovka.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mom

Pro mě opět skvělý sitcom. Vyskočilo to na mě v TV a já jsem u toho seděla a začala se smát a vůbec nechápala jak mě mohlo něco takového rozesmát. Já si vybírám seriály hlavně kvůli hercům což je provrchní ale já se jinak u něj až tak nezabavím. Ale tenhle jsem si prostě zamilovala kvůli vtipu, kvůli postavám a hlavně kvůli Bonnie díky které se vlastně směji každý díl. Seriál doporučuji protože si u něj prostě odpočnete a zasmějete. ;)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Pro mě the best

Mom je prostě můj seriál. Je to první na co koukám, protože je to originální a poustim si ji kdykoli mam spatnou naladu. Je to o odvykani si alkoholu a zvladani normalniho zivota- teda podle me. U mom se bavím a směju ale kolikrát mi vyrazili dech a po skončení epizody mi tekly slzy jak hrachy. Pro mě topovka takže nechci ani nebudu hledat minusy.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zatím super seriál

Sitcomy mam ráda a myslím, že tento seriál nepřináší nic nového. I poté co jsem viděla už dva díly mě tento sitcom nepřestává bavit. Budu sledovat nadále. :)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Po pilotu

Na seriál jsem se kouknul jen kvůli Anně Faris, ale jak jsem se koukal (a nechápal), role v tomhle seriálu ji nesedí. A proč? Protože je to komediální herečka a tohle, tohle komedie není. Tohle je blbost s přehnaným diváckým smíchem za každým slovem.
Dál se nedívám.

10 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Po pilotu....

Další docela zajímavý sitcom, od kterého jsem na počátku nic nečekal. A to platí i dál, ale možná je to tak dobře. Vedle nudných dramat letošní sezony se tady aspoň občas zasměju, a to mi momentálně po perném dni v práci stačí. Anna Faris se do své role pěkně vžila. Za pilot 65 %, uvidíme, co přinesou další díly.

A další díly už hodně spadly, snižuji a končím.

30 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Průměr

Seriál jsem sledovala, když zrovna běžel v televize, takže v češtině. Někdy vtipné, někdy méně, na můj vkus jsou ale dámy příliš afektované.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Máma

Sitkom Máma je prostě pecka. Soužití abstinujích alkoholiček, protloukání se vztahy, problémy s dětmi a mezi sebou....A těch skvělých hlášek, co tam je. Anna Faris je skvělá komediální herečka.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Bez nadpisu

Dlho som sa vyhýbala tomuto seriálu, keď som ho námatkovo videla v telke, tak ma proste moc nezaujal. Ale rozhodla som sa ísť na to a bola som milo prekvapená. Aj herecké obsadenie super. Jediné, čo som tak nepochopila, že tak odstavili jej syna, aj keď mi tam absolútne nechýba, ale mohli si aspoň vymyslieť niečo, prečo tam už vôbec nie je. Zatiaľ nadabovaných 6 sérií som zhltla asi za 2 týždne a teraz neviem, čo budem zase pozerať?! Ja som spokojná, akurát, že nemám laťku až tak vysoko, nie som najkritickejší divák. :)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí