Plakát seriálu

#martyisdead

Co vedlo dosud bezproblémového patnáctiletého Martina, přezdívaného Marty, k tomu, aby vzal do ruky mobil a natáčel se v situacích, ze kterých mrazí? A musel zemřít, aby jeho rodiče zjistili, jak úzkostné pocity a hrůzné chvíle před svou smrtí zažíval? Byl skutečně patologickou zrůdou,... [více]

2019 | Česká republika | 15 minut | MALL.TV | Krimi / Krátkometrážní / Thriller | 8 epizod | Status: ukončeno v roce 2019
Poslední odvysílaná v ČR

1×08 – #truestory

(premiéra 8. 12. 2019 – před 78 dny)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

1×08 – #truestory

(premiéra 8. 12. 2019 – před 78 dny)
závěr seriálu

#martyisdead – O čem to je

Co vedlo dosud bezproblémového patnáctiletého Martina, přezdívaného Marty, k tomu, aby vzal do ruky mobil a natáčel se v situacích, ze kterých mrazí? A musel zemřít, aby jeho rodiče zjistili, jak úzkostné pocity a hrůzné chvíle před svou smrtí zažíval? Byl skutečně patologickou zrůdou, nebo obětí systematického vydírání?

Martinův otec se odmítá smířit s nezodpovězenými otázkami, kterých s každým dalším přihlášením do synova notebooku přibývá. Pouští se proto do pátrání, které mu postupně skládá komplexní obraz posledních týdnů teenegerova života.

Osmidílný thriller #martyisdead inspirovaný skutečnými případy kyberšikany získal hlavní cenu na mezinárodním festivalu Serial Killer.

Martin 'Marty' Biederman
Alena Biedermanová
Petr Biederman
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

MALL.TV

Délka

15 minut

Žánr

Krimi
Krátkometrážní
Thriller
Webseriál

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2019

První vysílání

20. října 2019

Ukončení seriálu

8. prosince 2019

Odkazy

Oficiální stránky