plakát seriálu

Město divů

(Magic City)

Názory uživatelů

Vizuální retro pochoutka

Nádherná vizuální podívaná, skvěle vytvořená retro atmosféra, krásní muži, pochopitelně v čele s Ikem (J.D.Morganem), krásné ženy, super bouráky a i když dějově to klouže trochu po povrchu, tak po zhlédnutí celé série musím konstatovat, že mě to nakonec chytlo a krásně se na to dívalo, takže pokračování vítám. Jako odpočinkový seriál určitě doporučuju.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

The beautiful life is about to get ugly.

Jedno z několika dobových dramat, které jsou v posledních letech čím dál více v módě. Magic City ukazuje pozlátko amerického Miami 50. let. Velmi brzy se však začnou ukazovat temné stránky doby a z původně povrchního seriálu se stane poměrně slušné politické drama.

První série se mně osobně líbila víc. Druhá mi přišla až moc překombinovaná, v té první bylo dramatu tak akorát, aby se v tom člověk neztrácel, ale přitom královsky bavil a zůstal napjatý celou dobu. Prostředí luxusního hotelu se mi hodně líbilo, stejně jako doba, kostýmy, makeup a tak dále.

Herecké projevy byly obstojné. Jeffrey Dean Morgan v roli Ikea exceloval, ten chlap je i ve svých letech pořád neuvěřitelně sexy. Exotická kráska Olga Kurylenko v roli jeho manželky zase jistě vyhovovala především mužským divákům, zvlášť když na sebe hodila upnuté šatičky nebo plavky. Nikdo zde nevadil, nepřebýval, všichni měli svou úlohu, svůj příběh, který byl pro diváky zajímavý.

Finále potěšilo. Většina dějových linek se uzavřela, a to i přes to, že tvůrci nepočítali s tak brzkým ukončením seriálu. Osobně jsem čekala něco trošku víc... výbušného, přišlo mi to jako klasická epizoda. Na druhou stranu nevím, jak bych to sama vylepšila, protože když tak nad tím zpětně přemýšlím, tak veškeré pomylsné boxíky, které má finále splňovat, to vlastně splnilo :)

Seriál doporučuju milovníkům odvážnějších dramat a retro seriálů, myslím, že budou po šestnácti epizodách odcházet spokojení.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé