plakát seriálu

Modrý kód

(Modrý kód)

Názory uživatelů

Zážitek!!

Tolik nesmyslů snad není ani v jihoamerických telenovelách. Město má urgentní příjem plný doktorů, leč jediného policistu, který vyšetřuje vše - od facky až po pokus o vraždu. Tento superpolicista nezná otisky prstů, takže když dojde ke vloupání, kde lupiči vše osahávají holýma rukama a pokusí se zabít obyvatele domu, musí otravovat u operačního sálu, jestli by se od postižených náhodou nedozvěděl nějakou stopu. Babičky u televize je nutno též dojmout, takže je vecpána zápletka "dvě děti a chudák pes", jenže malí "herci" mají potíže vůbec odříkat daný text, takže na přirozenou intonaci už nezbývá, jejich dialogy tudíž zní naprosto mrtvě a nepřirozeně. Tohle je děs na n-tou.

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Katastrofa

Tak moc jsem se na to těšila. Ukázky, rozhovory, poradci z urgentní medicíny. Měla jsem pocit, že konečně nějaký seriál, který bude stát fakt za to. Ale je to fakt otřesné. Jde vidět, že to jsou kulisy, postavy mi přijdou, že nemají co hrát, to telefonování z boxu, že chtějí neurochirurga, bylo komické (nebo k pláči?), žádná akce, nasazení, absolutně to nebylo věrohodné. Jsem (v tomto případě bohužel) z oboru, tak jsem si říkala, že to bude další Code Black, který prostě žeru, ale nedalo se na to dívat, po půlhodině jsem to vypnula. Američani to prostě umí. Češi ať se do vážných věcí nepletou a radši ať řeší vztahy. Propadák.

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Modrý Kód - Traumaplán

Po zhlédnutí ukázek,jsem si byla jistá tím,že tento pokus o český lékařský seriál bude nejspíš pohřben velice rychle. Realita předčila i ty nejhorší očekávání. Stupidní lékařské postupy,které toho se skutečností nemají příliš společného. Dialogy jsou jsou v podstatě zbytečné a hloupé.Rádoby akční scény působí směšně a nevěrohodně,stejně jako konání postav. Seriál je dobře osazený,ovšem co je to platné,když herci nemají co hrát. Ani sebelepší herec nedokáže zachránit takovou pohromu jakou je scénář k tomuto seriálu. Za mě 10 % za sympatické obsazení.Což je bohužel to jediné co jsem si na tomhle ubohém dílku mohla užít.

10 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Peklo Peklo Peklo a ještě jednou Peklo

Prošel jsem dvouhodinovým peklem v podobě premiérového dvojdílu, přiznám se, že mi z toho celého výtvoru bylo hůř, než kdybych byl krvácejícím skutečným pacientem v tomhle panoptiku. Tady Prima hodně ustřelila.

0 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Ujde to

Mně to nepřijde zas tak katastrofální. Ano, některé scény jsou fakt trošku mimo (reakce rodin, lékařů, sester apod...). Herecké výkony docela ujdou. Myslím si, že za řeč stojí herečka Eva Josefíková. Její postavu mám rád a je mi i hodně sympatická. Pozitivně hodnotím i některé případy, které se v seriálu dějí. Postavu Romana Zacha trošku nezvládli. Hraje si na nějakého "čaroděje", který má nějakou schopnost. Když se člověk doma nudí, nemá na co koukat, tak Modrý kód je řešením...

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Modry kod Český Black Code

Serial doopravdy vyuzivam k tomu abych vypla. Takze neuvazuji nad tim jak hrozne umele to je. A dokonce jsem se na nej tesila, jako na davku morfinu. Bohuzel prislo tvrde procitnuti. A to kdy jsem si uvedomila ze to neni podobne black kodu ale ze dokonce kradou pripady. A vsadim se ze se tam najde i jiny lekarsky serial. Takze sbohem bozi nevedomosti. Po srovnani dilu black kodu a modreho kodu byly co se tyce hereckeho podani naprosto nesrovnatelni. A v tu chvili mi to doopravdy zacalo vadit. Takze klasickym sledovatelum ruzovky,ulice, atd -doporucuji, dala bych 80. Ale tem co jsou zvykli na cizy serialy rozhodne nedoporucuji a davam max 10. Takze vysledna...

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Příšernost

Jen další lékařská slátanina, která se snaží napodobit zahraniční seriály ze zdravotnictví.
Když jsem viděla ukázky, mé očekávání nebylo vysoké, ale stále se drželo mnohem výše než realita.
Čekala jsem, že se bude jednat hlavně o opravdové příběhy, které se staly v motole a jsou převyprávěny seriálovou cestou.
Ovšem, při sledování jsem hercům nevěřila ani nos mezi očima.

0 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Perfektné ...na 1. apríla

Táto zlátanina mi prišla vydarená. Ale to je asi tým, že som ju pozrel na prvého apríla ako maratón štyroch častí. Príhodnejší program na prvého apríla sa dá nájsť len ťažko. Či už nulový morálny kredit množstva postáv, ktoré sa hrajú na záchrancov, osobnosti ktoré sa postavám menia časť od časti hore-dole, a hlavne množstvo tragických absurdít, ktoré až nútili diváka k smiechu cez slzy. Najtragickejšia mi z toho prišla prvá časť – dožrala ma hlavne katastrofická hudba a tie spomalené scény, cez ktoré často hrala. Najabsurdnejšia mi prišla zas tretia časť, cez ktorú som sa viackrát neovládol a pustil neveriackeho smiechu.
Dědek, *íča, krava, koza, pako, superman, černokňažník, alkáč, ježibaba, ... – veľmi zaujímavá partička postáv. Plus za občas sa vyskytujúcu Slovenku. Prvoaprílové hodnotenie: 50%.

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Parodie na americké seriály?

Asi celý jeden díl jsem koukala s otevřenými ústy, co to proboha vytvořily. Dokoukáno jen abych splnila výzvu, jinak děkuji, více nechci. Děj nijaký, resp. žádný. Fajn herci, ale to je tak celé. A proboha, kdo k tomu přidával tu hudbu??

10 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Nechápu tak nízké hodnocení

tohoto seriálu. Mně se seriál líbí. Pokud budu chtít vidět něco ze skutečnosti, pustím si dokument.Někdo tady píše, že je to parodie na americké seriály, někdo, že to není ze života. Samozřejmě je to seriál, takže musí být vymyšlený, už je asi milion seriálů z lékařského prostředí, takže nepůjde vymyslet něco vyloženě nového. Mimochodem, který americký seriál je ze života? Možná z nějakého vysněného :) Za mě příjemný seriál, fajn čeští herci, budu koukat.

80 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Český GA

Na české poměrně to docela ujde. Kvalitnější než taková Ulice. Nejvíc mě irituje to jakým způsobem “vyžírají“ Grey's Anatomy. Nebo že by byla podobnost příběhu čistě náhodná? Nemyslím si :(

50 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí