plakát seriálu

Mortal Kombat: Legacy

(Mortal Kombat: Legacy)

Názory uživatelů

Mortal without Kombat

1. série - 60% - Po MK: Rebirth bych Kevinovi Tancharoenovi nejraději dal peníze na celovečerní turnaj sám, po MK: Legacy už jsem opatrnější. Některé epizody sice berou dech (úvodní dvojdíl nebo Raidenova neblahá zkušenost), ale občas je to jenom o několika předvídatelných klišé a prkenně odříkaných dialozích. Navíc dost kolísá i atmosféra jiných světů, což hodně narušuje původně budovanou atmosféru realističnosti (alespoň do té míry, do jaké může Mortal Kombat realistický být).

2. série - 30% - Ignorace či přeobsazení postav z první série dělají z předchozích epizod slepou uličku, ale ve srovnání s tímhle bych ji raději klidně viděl znova. Minule sice tempo haprovalo a leccos zůstalo nedopovězeno, druhá série ale kromě labužnického Shang Tsunga nabízí jen zbytečné dvojdíly (Kitana s Mileenou nebo Scorpion), zdlouhavé dialogy plné tupých replik a bohužel i minimum soubojů. Těch pár protahovacích cvičení mi nestačí ani na náznak kombatí atmosféry, ani na shovívavost nad tím, že i ty nejhlavnější postavy většinu času jen zírají jedna na druhou. A to, že příběh končí zhruba ve chvíli, kdy měl začít, je jen plivnutí na diváka. Pár let zpátky jsem Tancharoena díky novátorskému přístupu vítal s otevřenou náručí. Když ale oznámil, že od chystaného filmu ustupuje, ulevilo se asi nám všem. Režisér je to sice náramný (viz například jím natočené epizody Agents of Shield), ale tudy zkrátka cesta nevede.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Druhá série dolů

První sérii jsem dal 80%, na amatérský počin genitální. Tedy geniální. Zvláště pro milovníky bojovek, znalci MK si pak klidně mohou nastavit 90% ;)
Dvojka vsadila na známější tváře, delší stopáž, ještě lepší triky a... šlo to do kopru. Nudil jsem se. Z počátku vždy povedeně načrtnutý děj slibující zajímavé scény, jenž ve výsledku jen vyšuměl a bez svěžích nápadů jako v jedničce minul, aniž bych ho nějak zaznamenal. Škoda...

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí