Plakát

Mortal Kombat: Legacy

Webseriál - Mortal Kombat: Legacy byl vytvořen jako reklama pro chystanou stejnojmennou hru. Seriál nás v devíti dílech seznámí s hlavními hrdiny Mortal Kombat universa. Seriál je prequel a jeho příběh se odehrává před všemi filmy a hrami. Seriál režíruje Kevin Tancharoen, který se... [více]

2011–2013 | USA | 10 minut | Machinima | Akční / Krimi / Fantasy | 20 epizod | status: ukončeno v roce 2013
Poslední odvysílaná

2×10 – Season Finale

(premiéra 26. 9. 2013 – před 10 lety)
závěr seriálu

Mortal Kombat: Legacy – O čem to je

Webseriál - Mortal Kombat: Legacy byl vytvořen jako reklama pro chystanou stejnojmennou hru. Seriál nás v devíti dílech seznámí s hlavními hrdiny Mortal Kombat universa. Seriál je prequel a jeho příběh se odehrává před všemi filmy a hrami.

Seriál režíruje Kevin Tancharoen, který se také podílí na scénáři a produkci. Původně vznikl pouze krátkometrážní film Mortal Kombat – Rebirth, který měl ukázat, že Kevin Tancharoen a jeho tým zvládnou i celovečerní film Mortal Kombat. S tímto filmem obíhal studia a internetové publikum z něho bylo nadšeno. Ale studia se bojí a tak mu alespoň dali prostředky pro vytvoření webseriálu.

S českými titulky můžete seriál zdarma sledovat na <a href="http://www.videacesky.cz/tag/mortal-kombat-legacy">videacesky.cz</a>.

Sonya Blade
Jackson Briggs
Shang Tsung
Sub Zero
Johny Cage
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Machinima

Délka

10 minut

Žánr

Akční
Krimi
Fantasy

Země původu

USA

Roky vysílání

2011–2013

První vysílání

11. dubna 2011

Ukončení seriálu

26. září 2013

Tagy

podle hry

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Online sledování (YouTube)

Související