Můj malý pony: Přátelství je magické

Můj malý pony: Přátelství je magické (My Little Pony: Friendship Is Magic) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Celé jméno Pinkie Pie je Pinkamena Diane Pie.
Vložila: Pavliseb
Velkou záhadou byl věk Mane6. Hádky a domněnky trvaly do doby, než byly na Twitteru zveřejněny narozeniny Pinkie Pie, která se narodila 3.5.1992. Z jednoho dílu víme, že Fluttershy je o rok starší, můžete si tedy snadno vypočítat, jak jsou staré. Obecně se soudí, že Rarity a Twilight Sparkle jsou o rok starší než Fluttershy, zatímco Rainbow Dash je stejně stará jako Pinkie.
Vložil: Logan
Odhadovaný věk princezny Celestie je přes 1500 let.
Vložil: Logan
Zvláštní pruhy na hřívě Twilight Sparkle nejsou přírodní, Twilight si hřívu nechává barvit.
Vložil: Logan
Rainbow Dash je oficiálně jediný poník, který dokáže překonat rychlost zvuku.
Vložil: Logan
Applejack je sirotek. Soudí se, že její rodiče zahynuli při nehodě.
Vložil: Logan
V seriálu se občas objevuje hnědý poník se znakem přesýpacích hodin na boku. Fanoušci nadšeně usoudili, že se jedná o poníkovskou verzi doktora ze seriálu Doctor Who, proto ho pojmenovali Dr. Whooves. I když některé vyjádření tvůrců seriálu naznačuje, že to tak myšlené nebylo, nechali to tak.
Vložil: Logan
Modrobílá klisna, která se občas objevuje v pozadí a několikrát i vícekrát najednou, má od fanoušků seriálu jménu Colgate. Ve skutečnosti se ale jmenuje Minuette. Záhadou je ale její objevování v pozadí. Nejen, že se objevuje několikrát najednou, ale někdy je jednorožec a někdy zemní poník. Zjevně se jedná o lenost animátorů, i tak to ale občas slušně motá hlavu fanouškovské základně. Všeobecně se ale soudí, že Minuette je jednorožec.
Vložil: Logan
Jednou z nejčastějších animačních chyb v seriálu jsou mizející a znovuobjevující se pihy Applejack.
Vložil: Logan
Flutteshy je jediný pegas nežijící v Cloudsdale. Ostatní pegasové jí přezdívají nelétavý pegas, protože nerada lítá. Zároveň je jediný poník, který dokáže mluvit se zvířaty.
Vložil: Logan
I když se jedná o ulehčení práce animátorům, Cutie Mark (znamení na boku) nezískává automaticky každý poník. Některým se neobjeví do konce života.
Vložil: Logan
Ponyville bylo založeno praprarodiči Applejack.
Vložil: Logan
Podle nejasných náznaků jsou zřejmě Pinkie Pie a Applejack vzdálené příbuzné.
Vložil: Logan
Rarity používá umělé řasy, aby zdůraznila svůj půvab.
Vložil: Logan
Starostka Ponyville není ve skutečnosti šedohřívá, ale barví se na šedivo, aby působila starší a moudřejší.
Vložil: Logan
Scootaloo je také sirotek. Do dnešního dne ale není známo, co za smutný osud její rodiče potkalo.
Vložil: Logan
Jedním z nejoblíbenějších poníků je jednoznačně Derpy, šedý pegas s blonďatou hřívou, která se poprvé objevila v prvním díle jako jedna z davu. Její šilhající oči vznikly omylem, ale díky tomu si získala srdce fanoušků a tvůrců. Fan báze okamžitě rozjela obrovskou kampaň pro její podporu, rozhodně můžu doporučit video Save Derpy, které je neskutečně dojemné. Derpy svůj boj vyhrála a vystoupila z davu, i když se občas objevuje i pod jiným jménem, nakonec se začalo používat jméno, které jí přisoudili broníci a to Derpy Hooves. Její obliba je neuvěřitelná, skica s jejím obrázkem byla na japonské charitativní aukci vydražena za 2 151 amerických dolarů.
Dle fan báze pracuje jako pošťák, neví se přesně, jak je na tom s inteligencí, protože vystupuje jako značně potrhlá až bláznivá. Záhadou je i její věk, protože se i ve flashbacích objevuje jako dospělá, i když jsou hlavní hrdinky ještě hříbaty.
Vložil: Logan
Každý poník z Mane 6 je něčím vyjímečný. Fluttershy kupříkladu umí mluvit se zvířaty, Rainbow Dash dokáže překonat rychlost zvuku. Každý jednorožec má talent pro používání magie a Twilight magický talent je pro... magii. Pinkie Pie vyjímečnost je ale fascinující, protože dokáže naprosto ignorovat jakékoliv fyzikální zákony.
Vložil: Logan

Filtr epizod