Plakát

Murder Under the Friday Night Lights

Pro mnoho malých měst po celé Americe je páteční večer strávený pod oslnivými světly místního středoškolského fotbalového stadionu při povzbuzování domácího týmu k vítězství tmelem, který drží celou komunitu pohromadě. Co se však stane, když páteční světla zhasnou a milovaný tým se ocitne... [více]

2022–???? | USA | 60 minut | Investigation Discovery | Dokument / Krimi | 22 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

3×08 – Final Whistle

(premiéra 28. 2. 2024 – před 83 dny)

Murder Under the Friday Night Lights – O čem to je

Pro mnoho malých měst po celé Americe je páteční večer strávený pod oslnivými světly místního středoškolského fotbalového stadionu při povzbuzování domácího týmu k vítězství tmelem, který drží celou komunitu pohromadě. Co se však stane, když páteční světla zhasnou a milovaný tým se ocitne v centru tragického zločinu?

Jak se komunita, která je tak oddaná fotbalu, vyrovná s následky - které ji mohou donutit buď se vyrovnat s ničivou ztrátou jednoho z nich, nebo se na svůj drahocenný tým a hráče podívat jinak?

Nový seriál z dílny Investigation Discovery přináší neúprosný pohled na šokující a tragické případy nebezpečné posedlosti, brutálního násilí a dokonce vražd, které provázejí místní středoškolské fotbalové týmy a pošpiňují sport, který je pro tyto komunity posvátný.

Trailer
Seriál ve vašich statusech

Prodlouženo / Zrušeno: Dokument Murder Under the Friday Night Lights o fotbalových fanaticích a o tom, jak ovlivňují svoje okolí dostává objednávku druhé série. před 2 roky

Lt. Dave Wilk
Football Player
Peter Allen
Club Patron #2
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Investigation Discovery

Délka

60 minut

Žánr

Dokument
Krimi

Země původu

USA

Roky vysílání

2022–????

První vysílání

4. ledna 2022

Odkazy

IMDb.com