Nashville

Nashville (Nashville) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

I Can't Help It (If I'm Still in Love with You)

Juliette už nechce zpívat jen pro dvanáctileté holky, chce tvořit dospělejší hudbu. Navíc se nevzdává, stále přesvědčuje Deacona, ať se přidá do její kapely. Rayna s Deaconem plánují turné po mentších hospůdkách, jelikož nedokáží vyprodat velké arény. Teddy požádá Raynu, aby povídala o svém soukromém životě, je to důležité pro jeho kandidaturu na starostu. Raynin producent White nabídne Scarlett a Gunnarovi, že jim zadarmo natočí demo, když mu dodají tři písničky. Scarlett se zdráhá, o nabídce neřekla svému příteli Averymu. Deacon má poměr s Juliette.

Rayna je zaseknutá v dopravě, když veze holky do školy. Neví, co se děje, když najednou dcera vidí na mobilu, že na místě natáčí Juliette nové video. Holky se moc chtějí jít podívat, ale Rayna jim zamkne dveře od auta. Musí tak Juliette sledovat pouze z dálky.

Juliette natáčí video, vše jde skvěle. Fanoušci vřískají nadšením. Když má přestávku, zaslechne Juliette jednoho ze štábu, jak pomlouvá její hudbu. Juilette ho chce okamžitě vyhodit. Nelíbí se jí, že si všichni myslí, že dokáže zpívat pouze popové songy pro dvanáctileté puberťačky.

Manažer navrhne Rayně, aby uvažovala o turné v menších hospůdkách a místech, nesnažit se vyprodávat arény. Tímto by její turné alespoň začalo vydělávat. Rayna si o tom chce promluvit s Teddym, ten ale žárlí na Deacona. Dříve spolu totiž Rayna a Deacon randili. Teddy je nechce vidět na turné v jednom autobuse. Teddy nad tím navíc nemá čas přemýšlet, musí se soustředit na svou kandidaturu na starostu.

Raynin manažer si jde promluvit se Scarlett a Gunnarem. Ptá se jich, jak dlouho jsou spolu a jak dlouho spolu píší. Scarlett se začervená, řekne mu, že s Gunnarem nechodí a že není písničkářka, že píše jen básničky. White jim nabídne, že mu spolu napíší tři písničky, a on jim zadarmo udělá demo. Gunner je nadšený, ale Scarlett neví, co si o tom má myslet, jde se vrátit ke své práci.

Juliette si jde promluvit s Deaconem. Chce, aby dopsali společnou písničku. Do toho přijde Rayna. Začne si obhajovat své soukromé turné. Juliette ale zatahá za nervy, když před Raynou řekne Deaconovi, že její nabídka pracovního místa v její kapele platí a že se těší, až dopíšou tu písničku.

Scarlett je doma s přítelem, na kterého se vykašlal producent, který si ho měl přijít poslechnout. Původně mu chtěla říct o nabídce, kterou dostala, nakonec ale mlčela, aby nezranila jeho city.

Deacon ujistí Raynu, že jede na turné s ní, ne s Juliette. Když Rayna odjede, přijede Juliette a Deacon k ní nasedne. Rayna vše ze svého auta pozoruje. Juliette zastaví u řeky. Vytáhne z auta vzácnou kytaru, Deacon je uchvácený. Juliette mu řekne, že se ho nesnaží okouzlit, že si ji koupila pro sebe. Začne ho líbat. Deacon ji ale zarazí a řekne, že by měli začít pracovat na písničce.

Rayna se stále přátelí s Colemanem, který také kandiduje na starostu. Jsou přátelé již léta. Povídají si, jak je oba její otec zradil. Rayna mu ale řekne, že musí stát za svým manželem, Coleman jí to nevyčítá.

Gunner sebere všechnu odvahu a snaží se Scarlett pozvat na rande. Ta se ho zeptá, jestli má zítra volno. Gunner nadšeně odpoví, že ano. Scarlett ho ale převeze, pozve ho totiž na vystoupení svého přítele Averyho. Gunner se na sobě snaží nedat znát zklamání, řekne jí, že přijde.

Rayna jde podpořit Teddyho na jedné z jeho kandidátské párty. Jiné dámy tam vychvalují Juliette. Rayna se pak pohádá s otcem a odchází se bavit s ostatními.

Juliette a Deacon sedí na autě a skládají společnou písničku. Jde jim to jako po másle, song zní skvěle. Juliette se potom svlékne a skočí do vody. Deacon si uvědomí, že by neměl, ale nedokáže odolat a jde za ní.

Teddy se baví s muži o tom, jestli na něj soupeři mohou vytáhnout nějakou špínu. Muži zmíní bankrot společnosti, ze které jen pár dní předem rezignoval. Teddy odmítá, že by s bankrotem měl něco společného.

Avery má koncert, holky šílí. Vedle Scarlett stojí dívka, která se s nimi po koncertě baví. Uvědomí si, že Scarlett viděla v baru s Gunnerem. Scarlett přizná Averymu, že dostali s Gunnarem nabídku od Whita. Avery jí řekne, že jí to přeje.

Rayna s Deaconem řeší turné, když je Deaconovi doručena kytara v hodnotě 50 000 dolarů od Juliette. Rayna s Deaconem se ohledně Juliette zuřivě pohádají a Rayna odchází pryč.

Juliette je zklamaná, že jí Deacon ani nezavolal a nepoděkoval za dárek. Její manažer ji nadšeně ukáže teaser z jejího ranního natáčení videa. Ta ale není spokojená, nechce být jen zpěvačka pro teenagery. Manažera vyhodí.

Rayna si jde promluvit s muži ohledně osobních životů jí a Teddyho. Muži se ptají hlavně na její vztah s Deaconem. Rayna vypráví, že spolu randili jedenáct let. Deacon pak byl ale drogově závislý a ona jejich vztah ukončila, když šel na odvykačku, kterou mu Rayna zaplatila. Do této zpovědi zpívá Juliette "dospělou" písničku, která je věnovaná Deaconovi. Rayna říká, že si Teddyho vzala hned, když byl Deacon na odvykačce.

Scarlett se jde podívat na Gunnera, jak zpívá v country kapele. Jako jediná v baru jim zatleská. Potom si spolu jdou promluvit k bazénu. Scarlett mu řekne, že nepřistoupí na Whitovu nabídku. Gunner se ji snaží přemluvit. Řekne jí, že se nemá ohlížet na nikoho jiného, má si jen uvědomit, co sama chce.

Teddy poděkuje Rayně za to, že se ukázala na důležité schůzce, i když se jí do toho vůbec nechtělo. Řekne jí, že jí bude podporovat, stejně jako ona podporuje jeho.

Juliette se ukáže u Deacona doma. Přiveze mu nazpívané demo jejich písničky. Deacon jí řekne, že si tu kytaru nemůže nechat. Juliette se mu přizná, že něco v ní chce kvůli němu dospět.

Deacon má vystoupení v baru. Juliette ho nadšeně sleduje. Do baru přijde také Rayna. Deacon si ji pozve na pódium. Juliette je zaražená, myslela, že chce zpívat s ní. Zpívají duet - romantickou písničku - a koukají se přitom na sebe. Juliette je pozoruje a potichu si ta samá slova zpívá taky. Po písničce Juliette se zamlženýma očima odchází z baru.

Rayna sedí s Deaconem v autě. Říká, že tu píseň neměli zpívat. Deacon se jí zeptá, co budou dělat. Rayna beze slova vystoupí z auta a odejde domů za Teddym, kterého obejme a řekne mu, že ho miluje.

HUDBA V EPIZODĚ

No One Will Ever Love You (Nashville Cast)

Rayna a Deacon zpívají v The Blue Bird Café na konci epizody.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • I Can't Help It (If I'm Still in Love with You)
 • I Can't Help It (If I'm Still in Love with You)
 • 1. série, 2. epizoda (celkově 2. díl)
 • 17. října 2012
 • 2012
 • 43 minut
 • 6 740 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt2325526/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

ragelly
ragelly