plakát seriálu

Nashville

(Nashville)

Názory uživatelů

Kdo nemá rád country, jde proti nám!

Seriál se odehrává v hlavním městě country muziky, v Nashvillu. Sledujeme Raynu a její rodinu, Julliete a její trable v životě a další. Všichni jsou propleteni, všichni se znají. Tak to asi ve světě country chodí.

Na postavy se hezky dívá, že jim věříte, že jsou fajnoví až do morku kosti. Pak se ale dozvíte, že každý má své tajemství (nebudu spoilerovat). A příběh se zamová a vy se těšíte, až zjistíte pro je Julliete taková, jaká je, co skrývá Rayna a co její manžel Teddy.

Druhá série, kdy znáte tajemství všech, zjistíte, že to vlastně pravda není a že je pořád co skrývat. A všechna tato tajemství doprovází překrásná country hudba, kterou normálně nemusíte, ale do seriálu tak nějak prostě patří.

Za mě ano, mně se to líbí, je tam všechno, co od seriálu čekat. Postavy se prohlubují, věříte jim i neuvěřitelné a doufáte, že se tem váš a ta vaše dají dohromady! :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Další hudební seriál

Nejsem milovníkem country, ale tenhle seriál mi vážně přirostl k srdci. Zprvu jsem byla skeptická, ale dala jsem mu šanci a jsem za to ráda.

Postavy jsou rozličné, hodně se v průběhu seriálu mění, taková škatulata, hejbejte se. Děj plyne rychle, jsou tu dějové zvraty (někdy i velice nečekané).

Mám ráda Juliett, možná protože mám ráda Hayden, ale je ztvárněna vážně dobře. Na jednu stranu strašně velká mrcha,na druhou strašně zranitelná... I Deacon, Rayna, Gunnar, Avery stojí za zmínku.

V druhé sérii vidíme velkou proměnu většiny postav, chvilkami mi to přijde až nereálné. Ale děj si pořád drží svou úroveň.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Guilty pleasure

Vztahovka, kde spí všichni se všema, přímícháme politiku, intriky, podrazy, velké peníze. Už jenom jako soap opera je to docela dobré, nečekané dějové zvraty, klaďasové se zprovtiví, někdo se napraví, další vůbec nepoučí... Vytvořit si ke každé postavě nějaký vztah jde lehce, ale o to zábavnější je, ho při sledování třikrát změnit. Kolem a kolem je to objektivně max na 75 %.
Jenže objektivita může jít do háje, když milujete americké country, na Connie Britton nedáte dopustit a do toho mrkají neučesaní chlapi v kovbojských botách:)
První sérii jsem zvládla za týden, druhou načnu co nevidět, nahlas to nikdy nepřiznám, ale miluju to!

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Countryové od desíti k pěti

Zpočátku to byla návyková podívaná s výbornou hudbou, výraznými charaktery, intrikami, atraktivním prostředím velkých koncertů a pozlátkem showbusinessu. Postavy byly psány natolik chytře, že jste během několika prvních sérií klidně i dvakrát nebo třikrát změnili názor a sympatie se přelévaly od jednoho pólu k druhému - a přesto to nepůsobilo nějak vykonstruovaně.
Z postav jsem si zamilovala zvláště neochvějně loajální, citlivou, talentovanou Scarlett a Raynu, matku lvici s pevnou páteří. V Juliette jsem zpočátku viděla tu blonďatou roztleskávačku, které vlastně stačí pěkná tvářička, ale Hayden Panettiere mě hodně brzy přesvědčila, že svou práci umí, a potvoru, která zdaleka není černobílá, vystřihla na jedničku.
Hudba je opravdu dobře volená, mnohé z písniček si pořád pouštím. Oceňuji nasazení herců, zpívalo jim to opravdu dobře.
Zatímco první série měly švih, postupně seriál upadal a s převzetím jinou stanicí a odchodem stěžejní postavy mu docházel dech úplně. Ukončení tak bylo vlastně vysvobozením. Některé původní postavy (Gunnar, Maddie, Will) mi začaly dost lézt na nervy, nové většinou moc nezaujaly, většina dějových linek byla naprosto nezajímavá, co udělali s Juliette, za to by měli trestat. Postupně ubývalo velkých koncertů (rozpočet je rozpočet) i pohled na fungování vydavatelství a spíše se jen melodramaticky řečnilo (tak si říkám, z čeho všichni vlastně žili, když se tam většinu času jen tak poflakovali), postavy ztratily plastičnost. Škoda, měli to zabalit o dost dřív. Těch několik prvních sérií ale za podívání určitě stálo.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

You got the wrong song

Žánru country som nikdy vo veľkom neholdovala a preto ma tento seriál ani tak moc nelákal. No rozhodla som sa ho skúsiť, a som rada, že som tak urobila.

Nashville v má v sebe tú správnu zmes všetkého čo treba,aby bol seriál úspešný. Snúbi v sebe tu pravú dávku intríg, zákulisného boja, boja ég a aj trochu politiky. Dej plynul rýchlo,zvraty sa objavovali, boje vrcholili a intrigy sa vynárali jedna radosť.Každá z postáv si prechádzala osobnými dramatmi,ktoré ju tvorili a formovali. Plus songy,ktoré sa v seriáli objavili tvoria skvelý soundtrack.Už len kvôli nim sa Nashville oplatí zhliadnuť.

Kto by povedal,že boj mladej a starej hviezdy,by mohol byť nudný. Pri Nashville tomu tak nie je ani na sekundy. Obe,aj Ryany aj Juliett chcú svoje miesto na hudobnom poli. Ryana si ho chce udržať a dokázať tak,že ešte nepatrí do starého železa. Juliett si chce získať a ukázať,že nie je rýchlokvasná hvieždička.
Ryanina snaha mi občas prišla akoby išla na úkor rodiny, akoby chvíľami nevedela čo chce. Chcela rodinu (bolo vidieť,že svoje deti má rada), no chcela aj svoje miesto v hudbe, ktorého sa tak ľahko vzdať nechcela.

Haydenina Juliett bola prvotriedna bitch.Miešali sa v nej protichodné pocity a dve tváre.Jedna bola kedy dokazovala,že nie je len sladká princezná,ale že svoje miesto si ťažko vybojovala a chce si ho udržať a že aj ona ma city.Že sa chce zmeniť,že nechce byť len ta mladá hviezdička,za ktorú ju všetci majú ale že chce dosiahnuť viacej.Druhá bola keď ukazovala,že konala vo svoj prospech a nie nebrala ako odpoveď. Keď neváhala ísť aj cez mŕtvoly len aby dosiahla svojho.
Koho som mala veľmi rada a kto mi prirástol k srdcu hneď od začiatku boli Scarlet s Gunnarom. Tí dvaja si proste zaslúžili nech sa im darí a nech sú spolu.

Nashville netreba dopredu odsudzovať,ale treba ho vyskúšať. Určite patrí k tým vydarenejším seriálom z minulej sezóny a zaslúži si patričnú pozornosť.

70 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nashville

Asi jsem se zamilovala. Viděla jsem zatím jen prvních deset dílů, ale úplně mě to dostalo, krásná hudba ( koho odrazuje country, tak to není ta country co se hraje u nás) perfektní herci a zajímavý děj, nejvíc mě baví Julliet, ale ani Rayna není špatná, jsem velice zvědavá kam to povede a jaké tajemství postavy mají.

Po shlédnutí všech 3 serii, jsem stále velice nadšená, nové zápletky, nové postavy a pro mě to nemá klesající kvalitu jako ostatní seriály, už se těším na 4 serii, jen tak dál.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

The OI' Tennessee Music City

Hodnoceno po pilotu/může obsahovat spoilery.
Tohle byla jízda! Všechny postavy byly super (Connie = úžasná, Hayden hraje skvělou bitch atd.). Užijete si to, i když stejně jako já neposloucháte country, hýří se to tu samými zvraty, sexem, vysokými ambicemi, bodnutími do zad… Ale i ty písničky se mi líbily (tu, kterou zpívala Hayden, by jste klidně mohli slyšet od Taylor Swift). Jedná se o chytrý mix soap opery, hudby a politických intrik. Timeslot není nejideálnější (Středa, 10 hodin), ale Revenge to taky zvládl. Rozhodně se jedná o jedno z nejkvalitnějších dramat sezóny 2012/2013 (víc se mi líbil už jen pilot Arrowa), takže kdo hledá nové seriály na watchlist, tohle si tam můžete rozhodně přidat ;)
Po posledních dat sledovanosti to vypadá, že Nashville nebude trvat dlouho, takže fandové užívejte dokud jde ;)

80 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Pojďme si zabroukat...

Nejsem žádná velká příznivkyně americké country hudby, ale musím říct, že tenhle seriál mě mile překvapil a na country mě naladil.
Rivalita mezi zasloužilou hvězdou a mladou vycházející hvězdičkou sice není nic nového, ale když vám tu druhou naservírují v balení Hayden Panettiere, tak se vsaďte, že bude na co koukat a co poslouchat. Písničky nejsou jen seriálovou výplní, ale jejich texty odrážejí pocity postav. Velmi se těším na pokračování.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Nashville

Nashville je pohodový seriál, který mám moc ráda. Jen bohužel už to není co to bývalo. Asi je dobře, že to už končí, ikdyž se mi bude loučit těžko. Ráda jsem si u něho oddychla, poslechla hezké písničky (vážně tu nebyla snad ani jedna, která by se mi nelíbila) a pořešila takové "menší" rodinné drama.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé