plakát seriálu

One Big Happy

(One Big Happy)

Názory uživatelů

One big and maybe enough.....

Stále dokola jsem přemýšlela, jestli tomu mám dát 40% či 50%.
Musím tomu uznat, že na sitcom je tu zde dobrý námět, ale asi jsem měla , když jsem viděla Ellen DeGeneres jméno, moc velká očekávání. Navíc mě mrzelo, že mi nesedla hlavní představitelka. Postava Lizzy pro mě od začátku prostě byla otravná.

Postava, kterou hrála Kelly Brooke se mi moc líbila i její akcent

Byl to takový průměr, opravdu. Nějak mě to nepřinutilo k tomu, abych se často u té epizody smála, což by u sitcomu mělo být stěžejní. Tudíž mě ukončení seriálu až tak nezamrzel. Jen mě mrzí. že jsme nezažili celou těhotenskou etapu hlavní hrdinky.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Když si lesbička pořídí dítě s nejlepším kamarádem

Od seriálu jsem si nic moc nesliboval, protože Ellen DeGeneres pro mě není žádná modla nebo záruka vtipu. Přesto jsem na něj byl docela zvědavej a těšil jsem. Hlavní důvodem byla účast Elishy Cuthbert, kterou jsem si zamiloval v Happy Endings.

Je to taková jednohubka, která má hodně společného s letošním Weird Loners - herec z HE, šest epizod, nasazení v midseason a konec po první sérii.

Upřímně po pilotní epizodě jsem si myslel, že nezvládnu ani těch šest epizod. Neskutečně mi vadil ten smích narvaný snad za každou větu, dokonce i za ty co se ani nesnažily být vtipné. Postupem času jsem si zvykl (nebo jsem otupěl) a přišlo mi to o něco lepší. Zrušení se ale nedivím, protože se žádný zázrak nekonal. Největším kladem pro mě zůstane Elisha, i když i tu mám radši v jiných rolích.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

OBH

Veľa som od tejto komédia neočakávala no musím uznať, že som sa zmýlila. Veľmi milá a zábavná oddychovka, kde sa človek skutočne a úprimne nasmeje. Hercov zvolili pekne, trafili sa do charakterov ich postáv. Všetci mi vyhovujú, snáď ani jeden mi nejako strašne neprekáža. Námet je skvelý, snáď aj prvý svojho druhu. Nápadov na odvíjanie deja je skutočne veľa takže sa teším na pokračovanie. (ak teda bude)

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

OBH

príjemná a veľmi podarená oddychovka, kde sa strela frajerka Sama Winchestra a sestra Lucasa Scotta v jednej osobe, z house of wax a Johnny z 2 broke girls. Celkovo je výber hercov veľmi podarený a nenašla som tam nikoho, kto by mi vyslovene prekážal. V každej epizóde sa našla scénka, na ktorej som sa úprimne zasmiala. Nemala som vysoké očakávania na tento seriál a o to viac ma prekvapil. a hlavne nosná téma je veľmi dobre zvolená a ponúka toľko možností do ďalších serií, že až

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

One Big Happy

Tak tohle byla jízda! Když jsem si pustila pilot, po pár minutách jsem nedokázala přestat opakovat ne ne ne. Začátek byl těžký. Ale pak přišel první výbuch smíchu a už jsem v tom jela.

Minisérie mě opravdu bavila a lituji že nemá další řadu. Opravdu jsem se u toho nahlas smála a to se mi často nestává. Můžu jen doporučit!

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Jeden veľký...

One Big Happy som začal sledovať iba kvôli Elishe. Zrušeniu sa nečudujem. Seriál ani nepoteší, ani neurazí. Ak nemáte čo s voľným časom tak je to vhodný zabijak času.

Herci sú podľa mňa dobrí, ale všetko prehrávajú. Príde mi, že všade je nútený vtip, nútený smiech. Neviem vôbec či som sa aspoň raz poriadne zasmial. Asi len pri pilote pri spoločnej scéne Elishe a Kelly v kuchyni.

No a k deju. Námet bol dobrý. Len sa im ho nepodarilo poriadne využiť. Viem si predstaviť, že ak by to pokračovalo ďalej, mohla pribudnúť ďalšia postava - partnerka pre Lizzy.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

One Big Happy

Tenhle seriál mě zaujal. Taková příjemná oddechovka která občas pobaví. Hlavně sympatický herci. Určitě budu dál sledovat a snad to dostane pokračování. :)

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

...

pozrela som prvu cast pretoze som maniak. Kazdy novy serial pozriem a casto sa prichytim pri tom, ze nadalej pozeram aj "chujoviny". Ale toto nie. ani herci ktorych clovek videl v Happy Endings ci 2 broke girls tomu nepomozu. Celkovo mi to prislo trapne, silene. A to ozaj myslim, ze nemam vysoke naroky:-))

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Tak zase někdy, Elisho...

Z nenápadných komediálních pokusů sezóny 2014-15 mi právě OBH přišlo jako vůbec nejslibnější, ať už díky fajn nápadu, tak hlavně zásluhou Elishina návratu do seriálových vod. Když se k ní navíc přidala další kráska, která před nějakým tím rokem pravidelně obsazovala monitory dospívajících chlapců, zdálo se být napůl vyhráno. Jenže jindy sympatická Kelly Brook až neuvěřitelně přehrává, Zano působí díl od dílu otrávenějším dojmem a scénář pokaždé potřebuje několikrát za oněch dvacet minut za každou cenu vyřvat, že Lizzy je vážně lesbička. Vzhledem k tomu, že to divák pochopil přibližně po dvou minutách a pak šest epizod marně čekal na stálejší děj, který by se dokázal vyvinout z původního námětu, zůstává jediným pozitivem miss Cuthbert, i tentokrát jako nezdolatelně rozzářené slunce. Všechno ostatní je ovšem nečekaně ukřičený propadák.

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

One big born

Vydržela jsem se dívat 5 minut. Bylo mě hrozně trapně za ty herce k čemu se to upsali? Toto, že má být sranda? Za těch pět minut mluvili pořád vtipně, až na to, že mě to vtipný nepřišlo a to nemluvím o tom jaký házely ksichty. Tento seriál ani známé tváře nezachrání.

0 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí