plakát seriálu

Chytrolíni

(Outmatched)

Názory uživatelů

Překvapení a zároveň zklamání

Nejsem zrovna úplně fanoušek sitcomů, zaujme mě málokterý a ještě méně jich dokoukám.
Outmatched je pro mě takové překvapení a zklamání zároveň. Hned vysvětlím proč. První epizody mě totiž velmi dobře pobavily. Takové množství vtipů, které mi opravdu přišly vtipné, jsem fakt nečekal. Což mě na další díly jen navnadilo, ale bohužel to mělo krátkého trvání. Od třetího dílu totiž seriál sklouzl do hlubokého průměru :(
Nicméně plusem zůstává to, že humor zatím snad ani jednou nesklouzl k trapnosti nebo nevkuvnosti a pokud ano, tak jen velmi lehce. Sledování možná tedy není už tolik zábavné, ale alespoň to není utrpení.
Herci a postavy... Je to sitcom, takže o hereckých výkonech se toho asi moc napsat nedá. Postavy jsem si sice nezamiloval, ale ani nemám potřebu je zabít, což je téměř zázrak, vezmu-li v potaz že jsou v hlavních rolích děti, ještě k tomu geniální. Rádoby geniální, ono by se o tom dalo velmi dobře polemizovat. Ano, je to ten typ geniality, kdy jsou děti nadané v oblasti věd, historie atd. atd. ale v běžném životě nepoužitelné. Ale zase, je to sitcom, určitá míra "přehnanosti" tam asi být musí. Dobře, snad jen nejstarší syn mi vadí, který, když pominu tu "genialitu", je v podstatě hloupá, nepoužitelná a ufňukaná troska :D Ostatní děti vykazují alespoň občas nějakou inteligenci i v normálním životě.
No a rodiče... Ti jsou takoví klasičtí, nenapadá mě nic, co bych na nich mohl zkritizovat, ať už negativně či pozitivně. Snad jen, že otec je nejčastějším autorem povedených vtipů.
Suma sumárum, asi je to jeden z těch lepších sitcomů, na který jsem kdy narazil, ale po prvotním nadšení to nakonec není taková sláva.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Lepší sitcom

Pěkná oddechovka, některé vtipy hodně dobré, některé takové ty typicky "vtipné". Celkově originální nápad, bavilo mě to, takže pokud máte rádi sitcomy, tohle je jeden z těch lepších, ale furt je to sitcom. Klidně by mě bavily i další série, ale chápu, že takové seriály se většinou neuchytí.
Ale pokud chcete krátké epizody jako oddechovku, doporučuji.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk