plakát seriálu

Pekelná kuchyně

(Hell's Kitchen)

Epizoda 10×17 – 5 Chefs Compete
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Clemenza je naštvaný, že byl opět nominovaný na vyřazování (již pošesté). Nyní ale není čas na osobní zášť, top 5 se musí soustředit na to, aby vytvářeli co nejlepší jídlo.

Soutěž: Všichni soutěžící musí vytvořit kuře s parmazánem, přesnou repliku talíře, který jim Ramsay před jejich zraky předložil. Je tu ale háček. Soutěžící nebudou sami vařit, budou učit nekuchaře, jak vařit. Konkrétně nekuchařky - bývalé Miss Teen USA.

Soutěž vyhrála Misska, kterou učila Barbie. Ta tedy vyhrála a za odměnu získala příjemný italský den - oběd, kajak, jízda v Gordonově kabrioletu. Barbie si k sobě vybrala Justina.

Ostatní musí za trest připravit vše na večer - italskou noc.

Večer: Tato noc měla patřit Italovi Clemenzovi. Ten ovšem nedokázal vytvořit ani obyčejnou pizzu. Až s pomocí ostatních začaly konečně předkrmy létat z kuchyně.

Barbie je taktéž na předkrmech a daří se jí zvládat perfektní rizzoto. Narozdíl od ní ale Dana nezvládá maso. Gordon je na pokraji toho, aby ji vyhodil z kuchyně. Řekne Justinovi, aby Danu vystřídal na této stanici.

Barbie ovšem začne blbnout a najednou má jedno jídlo horší než druhé. Ramsay je na pokraji výbuchu. Zbývá poslední stůl k obsloužení, Barbie ale není schopná vytvořit předkrm, dokonce soutěžící, kteří připravují hlavní jídlo, musí čekat, než můžou poslat druhý chod.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Vyřazování:

Ramsay je naštvaný a zklamaný nad výkonem top 5. Chce, aby všech pět komunikovalo jako tým a společně přišli na jednoho, koho nominují na vyřazení.

Top 5 není schopno dohodnout se, koho nominovat. Ramsay je víc a víc naštvaný. Dana řekne, že se rozhodují mezi Barbie a Clemenzem.

Ramsay si je dopředu zavolá oba. Nakonec ze soutěže vypadává Clemenza.

Hlavní postavy
sám sebe - šéfkuchař
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český název5 Chefs Compete
Původní název5 Chefs Compete
Rok natočení2012
Premiéra20. srpna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka43 minut
Sledovanost premiéry6 230 000 diváků
Autoři profilu epizody