Plakát

Prostřeno!

Reality show o vaření. Každý týden pět soutěžících. Každý den vaří jeden z nich a ostatní čtyři hodnotí jeho kulinářské schopnosti. Úkolem soutěžících je uvařit a připravit zábavu pro sebe a své čtyři spoluhráče. Každý má možnost hodnotit svého soupeře body v rozmezí od 1 do 10.... [více]

2010–???? | Česká republika | Prima | RealityTV / Kulinářský | 0 epizod | status: právě se nevysílá

Prostřeno! – O čem to je

Reality show o vaření. Každý týden pět soutěžících. Každý den vaří jeden z nich a ostatní čtyři hodnotí jeho kulinářské schopnosti.

Úkolem soutěžících je uvařit a připravit zábavu pro sebe a své čtyři spoluhráče. Každý má možnost hodnotit svého soupeře body v rozmezí od 1 do 10. V pátek probíhá vyhlášení vítěze, který získá 40 tisíc korun (v minulosti 20 tisíc korun). I přesto, že většina relací proběhne hladce, občas se divák setká s excesy soutěžících, jejich zákeřností i manipulací s ostatními.

Celý pořad je komentován Václavem Vydrou a Janou Bouškovou. V průběhu vysílání pořadu se natočilo i několik speciálů, například s celebritami, nebo s Čechy žijícími v zahraničí.

Seriál ve vašich statusech

Bleskovky: Prima spustí 14. června svůj desátý kanál - Prima STAR. Poběží zde domácí tvorba, seriály Rodinná pouta, Modrý kód, pořady Prostřeno!, S Italem v kuchyni, Božské dorty od Markéty nebo zábavné pořady Carusošou, Křižovatky života, Nikdo není dokonalý, Jak se staví sen a podobně. před 2 roky

sám sebe
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Prima

Žánr

RealityTV
Kulinářský

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2010–????

První vysílání

23. března 2010

Tagy

jídlo

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránka

Související