Quantico

Quantico (Quantico) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
polytar

29. listopadu 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Milé překvapení

No, tohle je rozhodně velmi milé překvapení letošní seriálové sezóny. Quantico si mě dostalo hned po první m díle. Na konci první epizody jsem jsem se přistihnul jak mám při závěrečných titulkách pusu otevřenou dokořán. Naposledy se mi to stalo po první epizodě Homelandu. A dostali jsme se k tomu, že tento seriál mi jej hodně připomíná. Konspirace, různé intriky atd. Oproti Homeladnu není až zase tak "drsný", ale vzhledem k tomu, že je seriál mířený spíše na "náctileté" se dá přimhouřit oko. Všem tenhle seriál doporučuji!

Avatar uživatele
Damie<3

11. července 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tady není co vytknout

Moc se mi líbí, jakým způsobem je seriál natočený a že se prolíná minulost s budoucností, díky tomu je to opravdu speciální. U každé epizody jsem byla víc a víc nadšená a vždy jsem se nedokázala dočkat další. Za teroristu jsem považovala snad každou jednu postavu, ale ve výsledku jsem byla opravdu překvapená, možná i trochu šokována, že to byl ten, kdo to byl, protože to mě snad ani nenapadlo. Každopádně seriál jsem si fakt zamilovala a moc se těším na další sérii, která doufám, že mě dostane stejně jako ta první.

Avatar uživatele
VeronikaRapkova

12. dubna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pecka!

Musím říct, že jsem nevěděla, co mám od tohoto seriálu čekat. Policajti mě nikdy nijak nebrali, ale teda myslím, že od té doby co sleduju Quantico tak měním názor! :D
Opravdu mile mě překvapil děj, postavy a vůbec všechno.. Je strašně důležité vybrat správně herce na hlavní postavu. A tady to vážně sedlo. Priyanka Chopra je skvělá herečka a dokonale mi sedí na Alex. Miluju Ryana a Liama.. :)
Občas si přijdu jak u sledování PLL.. Vždycky si řikám jak už vím, kdo je terorista.. A po skončení dílu už mám zase jinej názor. Ale vyvíjí se to zajímavě a doporučuji každému, který má rád trošku přemýšlení a hlavně hodně teorií.

Avatar uživatele
chvm

11. dubna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

2. největší teroristický útok po 11. září

Quantico je tak trochu zvláštní seriál. Ze začátku jsem si říkala "páni, tak tohle je faaakt super", a takhle to plynulo docela dlouho, jenže pak tu nastal zlom. Zatím jsem viděla 21 dílů a nevím jistě, jestli budu koukat dál.
Ze super seriálu se najednou stal jeden poměrně překombinovaný a přitažený za vlasy "drámoš". Stále se na to dá koukat, ale žádné wow nebo páni už nepociťuji. Uvidíme, třeba se rozhodnu tomu dát ještě šanci, ale přijde mi, že to autoři tak trochu překombinovali.
Veliké plus dávám za zajímavé spektrum herců, pro mě neznámých tváří, hlavně Alex Parrish a sestry Amin jsou skvělé. Taky se mi líbí zajímavý pohled na FBI.
Mínusko bych dala, jak už jsem zmínila, za překombinovanost... Více drama a otazníků už tam doopravdy narvat nemohli. Za mě takový lepší nadprůměr.

Avatar uživatele
Regina

4. července 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Don't trust anyone

Docela se divím nízkému hodnocení a kritice, se kterou se tento seriál poměrně často setkává. Uznávám, že to není zábava pro každého, protože se nejedná o nijak extra promyšlenou kriminálku a psychologické drama, které vám změní pohled na svět. Ale člověče, je to vážně napínavé! Seriál za celou dobu nezpomalí ani na okamžik, a tak se může snadno stát, že zkouknete první sérii za tři dny a zůstanete civět s připitomělým výrazem zařezaní do sedačky. Nějakému tomu natahování se nevyhneme, protože přeci jenom 22 epizod na odhalení jednoho teroristy je víc než dost, ale díky skvělému zpracování a dvěma dějovým linkám nuda rozhodně nehrozí.
Pro koho je teda seriál určen? Samozřejmě milovníky akce a napětí, potenciální detektivy, protože budete podezírat téměř každého, budoucí agenty (:D) a lidi zajímající se o FBI, jelikož jedna dějová linka je speciálně věnovaná výcviku nováčků v Quanticu.
Pár věcí by tomu šlo vytknout, třeba dění kolem jednoho kokrétního rekruta, které mohlo být víc propojeno s hlavní dějovou linkou, ale jinak závratně to příběh nezpomalilo. Spíš mi lezlo na nervy, jak lacině se občas chovala naše hlavní hrdinka. :D
Hodnocení 1. série => 90%

Avatar uživatele
zuzak

21. prosince 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Napětí stoupá...

...každý díl víc a víc. Těšila jsem se na tento seriál od doby, co jsem viděla trailer. První díl mě nadchl a další díly taky. Je skvělé, jak pracují s napětím diváka, s linií v minulosti a současnosti, s dramatem okolo každé postavy. Jelikož každá postava něco skrývá a vy nikdy nevíte, co se objeví a kdo je skutečný viník. Občas mi trochu leze na nervy Alex a Ryan, ale pak se to spraví a chci, aby byli spolu. Uvidíme, kam to v dalších dílech (zatím 11) bude směřovat.

Avatar uživatele
Luisa

11. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Scénář...

Nápad to byl dobrý. Vidět jak vypadá výcvik pro FBI v Quanticu. Ta tvrdá práce budoucích agentů (doufám, že aspoň něco z toho bylo opravdové a ne vymyšlené...) Také se mi zamlouvalo, jak se dějové linie protínaly (přítomnost s minulostí), jen jsem se občas ztrácela v tom, co chtěl básník říct :D Hlavní hrdinka mi občas lezla na nervy (proto těch 90 %), ale jinak herecké obsazení bylo perfektní :) Až do konce první série jsem si nebyla jistá, kdo je atentátník, za což scénáristy chválím, protože děj napsali tak perfektně, že si hned po prvním díle neřeknete - ten to byl! Sama jsem několikrát měnila názory a nikdy jsem se netrefila :D protože mě vůbec nenapadlo, že by to mohla být zrovna tato postava :) Mno, jsem zvědavá jak bude probíhat druhá série :) zatím to vypadá, že bude stejně mystická a tajemná jako ta první :) Tak co Quantico? Kolik budeš mít sérií?

Avatar uživatele
luckily

10. listopadu 2015

89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Quantico

Seriál mě mile překvapil. Mám ráda tyhle FBI témata atp. Ale přesto jsem se málem na seriál ani nezačala dívat a to kvůli, před seriálem, nesympatické hrdince. Při tom masivním promu, které Quantico zažívalo, na mě představitelka působila tak strašně nesympaticky, až mám dojem, že jsem u tipovačky dala, že to zruší a ani jsem se na to nechtěla podívat, ale z nějakého důvodu jsem si ten první díl pustila. A ještě že tak. Je to super podíváná. Akce, napětí, podezírání snad každého rekruta. Nechybí ani ta vztahová linka.
Líbí se mi prolínání současnosti s minulostí. Je zajímavé sledovat, kde postavy jsou a jak se tam postupně dostaly.
Já jsem zatím velmi spokojený divák. Jen by mě zajímalo, pokud Quantico dostane druhou řadu, o čem to bude...? Noví rekruti=nový příběh?

Avatar uživatele
Roman Von Prag

3. října 2015

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Zajímavý nápad

Hodnoceno po pilotu:
Natočit "seroš" a partě rekrutů na výcviku FBI je super originální nápad.
Tvůrci se s vámi nemazlí a vrhnout vás rovnýma nohama do děje - i pomocí flashbacků (které já osobně nemám rád, ale to je individuální).
Už v prvním díle zjišťujeme základní informace o jednotlivých lidech a také přicházíme na to, že každý má nějaké tajemství a bude se řešit ne jedna záhada, což vás ještě více vtáhne do děje. A proto, když se stane, to co se stane (nesmíme ani naznačovat), tak viníci mohli být všichni a vy spolu s vyšetřováním pátráte po tom, kdo měl tajemství a proč by to měl udělat.
Hodnocení by si asi zasloužil někde kolem 80-90%. Ale přeci jen, hodnotím po pilotu, takže dávám 70%, abych měl případný prostor pro zvyšování...

Avatar uživatele
Maslord

10. května 2016

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kvalita, ktorú neudržali.

Prvých 12 dielov beriem ako nejakú prvú sériu a ďalsích ako druhú. Koniec koncov, tam bolo aj také malé odmlčanie. A presne v tom bode sa to u mňa nejako zlomilo a povedal som si, že už mám dosť. Napriek tomu, že som seriál na začiatku vnímal ako peckovú novinku. Myslím, že som sa stal obeťou zamerania na mainstream, ktorý skôr chápe jednoduché veci - ľudské vzťahy, ako komplexné teroristické sprisahania. Čo ma nakoniec ale odradilo najviac, je prílišná snaha hnať dej dopredu prostredníctvom veľkolepých prekvapivých okamžikov - ktoré sú v realite absolútne vylúčené a často ozaj nedávajú žiadny zmysel. Som presvedčený, že FBI novicovia, ktorí porušili počas tréningu asi všetky pravidlá a zákony, by už asi neboli... no neboli by už asi nič.

Avatar uživatele
iwi_kiwi

18. prosince 2015

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Quantico

Quantico mě zaujalo hned po 1. epizodě a rozhodně to bylo i milé překvapení.

Těch seriálů z prostředí FBI je mraky, ale jsou si všechny až příliš podobné a nemají čím zaujmout, ale Quantico nabízí tak trochu jiný pohled na věc. Včera jsem viděla zatím poslední díl a rozhodně budu netrpělivě očekávat pokračování.

Zápletka je zajímavá a stejně tak postavy. Pořád nevím, komu se dá věřit a komu ne. Kdo že je ten padouch a kdo oběť. Abych tak citovala jednu z postav "Jsi agent FBI, už nikdy nikomu nebudeš věřit."

Avatar uživatele
darbak

5. prosince 2015

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Quantico

Quantico je super. Líbí se mi seriály, kde nic není jasné. Myslíte si, že někdo za tím stojí a hele! Ono ne, tak jsme zase na začátku. Seriál má spád, rychle ubíhá, akce, zvraty, vztahy, sympatický postavy (některé jsou teda možná trochu diskutabilní)... Prostě vše, co má správný seriál tohoto typu mít.
Zajímavý je i způsob zpracování, teď tyto flashbackové seriály jdou jaksi do módy...

UPDATE: A tak ta 2. série není úplně nejhorší. Ale v porovnání s první... Jo jo, ta nasadila laťku vysoko.

Avatar uživatele
assbest

30. září 2015

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Hlavne aby se nevystrileli...

hned v prvnim dile, protoze u me to automaticky znamena sledovani dalsich dilu a jestli jim nedojde dech, tak urcite celou serii. Dobrej casting, hned na zacatku zadelano na vsechno, jen ne nudu.
Jen me nekde za krkem sedi podezreni ze jde o test...ale kdo koho by mel testovat fakt netusim.
80% urcite, mozna bych mel i dalsich 5-10% pridat.
EDIT1:
zatim porad dobry...
A jako obvykle, dekuji prekladatelum za titulky.

Edit2: po par dilech druhe rady pujde 20% dolu, CIA camp pripomina detsky tabor a hlavni "zapletka" taky docela drhne, zacina to byt nastavovana kase...

Avatar uživatele
FaNTa

18. října 2015

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

překvapení...

První pocit ještě předtím než vyšel první díl "OMG... to bude zase hloupost", ale jak jsem si již zvyknul. Nic nekritizovat před premierou prvního dílu. Serial mě překvapil hodně moc. Ten nápad. Muím se přiznat. Nenávidim flashbacky v serialech. Okamžitě přetáčím. Zde mi to nevadí. Serial má hlavu a patu. Ještě dodám. Miluju fantazy, sci-fi, mysterii atd... tomuto žánru moc neholduju. To propojení FBI, rekrutové, quantico, teroristický útok, terorista ve skupině rekrutů mě nabíjí super pocitama. Musím dát 100% DOPORUČUJI!

Avatar uživatele
Emmie

1. října 2015

55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Horská dráha FBI nováčků.

Seriál zatím vypadá slibně, plný zvratů a možná i dobrých songů ;) Federální témata mně baví, budu rozhodně pokračovat :D

Avatar uživatele
Lucka Lucinka

3. října 2015

44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Novinka

Seriál po pilotu vypadá dost dobře rozhodně doporučuji se kouknout na první díl je to pecka těším se na další díly :D

Avatar uživatele
Saša17

5. března 2016

43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Quantico

První díly mi přišly trochu zmatené, protože se děj odehrává ve dvou časových liniích. Čím déle jsem sledovala, tím větší smysl to začalo dávat. Zatím jsem viděla všechny epizody a moc se těším na další. Seriál patří k mým nejoblíbenějším.