plakát seriálu

Queer as Folk

(Queer as Folk)

Epizoda 5×03 – Fags Are No Different Than People
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Brian se nevzdává ve snaze dostat gaye zpátky do Babylonu a dělá vše, co může, i přes to se mu to však nedaří. Melanie oznámí Lindsay, že by s ní neměla jít na schůzku s právníkem, aby její přítomnost neohrozila Melaniny šance na výhru.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Té se to ovšem nelíbí a radí se s Brianem, ten jí navrhne, ať si také najme právníka a o svou dceru bojuje, to by však znamenalo, že nebudou moct jednat férově, ale nakonec na to přistoupí. Justin vypomáhá Michaelovi a Benovi s malováním domu. Michael je stále naštvaný na Debbie za to, že se nepostavila za něj, ale za Melanie. Ted chce přimět Briana, aby Babylon zase prodal, ale ten si stojí za svým a pořád doufá, že se gayové vrátí. Carl je zklamaný, poněvadž si bydlení s Debb představoval jinak, ta ale tráví veškerý čas v jídelně, a tak se skoro nevidí, proto jí navrhne, aby s prací skončila. Ta je nejprve proti, ale nakonec o tom uvažuje a začne za sebe hledat náhradu. Emmett nastupuje do své nové práce, ale když se seznámí se svými kolegy, začne pochybovat o tom, že by měl vystupovat takový, jaký je a ve finále je jeho výstup fiasko.

Když s ním však promluví jeho přátelé, uvědomí si, že tu práci dostal proto, jaký je a jeho dalším výstupem všem vytře zrak. Justin stále přemýšlí nad tím, co bude dělat dál, a tak přichází Brian s návrhem na to, aby pracoval u něj ve firmě, ten to však odmítne, protože si chce pomoct sám. Justin Brianovi vnukne nápad, jak z Babylonu udělat místo, jakým kdysi byl a naštěstí to zafunguje, z čehož je Brian nadšen. Debbie za sebe najde perfektní náhradu, a tak konečně může seknout s prací a věnovat se jen Carlovi a domácímu životu. Při jednání o tom, kdo bude smět mít Jenny Rebecu, jsou Michael i Melanie šokováni tím, jak k tomu přistoupila Lindsay a co všechno o nich prozradila svému právníkovi, což zapříčiní, že je péče rozdělena mezi všechny tři. Michael je naštvaný na Briana za to, že Lindsay najal právníka a bere to jako zradu.

Hlavní postavy
Melanie Marcus
Lindsay Peterson
Brian Kinney
Justin Taylor
Ted Schmidt
Emmett Honeycutt
Michael Novotny
Debbie Novotny
Professor Ben Bruckner
Vedlejší postavy
Bouncer
Bud Lockwood
Queer Guy Fan
Mira Yamaguchi
Snotty Twink
Johnny Memphis
Loretta Pye
Gus Peterson-Marcus
Gus Peterson-Marcus
Dancer #3
Club Queen #2
Mr. Gabriel
Michael's Lawyer
Rosemary
Dancer #1
Jake Anders
Pushy Bottom
Detective Carl Horvath
Larry Jacobs
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevFags Are No Different Than People (neoficiální název)
Původní názevFags Are No Different Than People
Rok natočení2005
Premiéra29. května 2005
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka43 minut
Autoři profilu epizody