Plakát

Rédl

Tragikomický příběh o tom, jak se v devadesátých letech minulého století propojil nově vznikající organizovaný zločin s bývalými bezpečnostními strukturami. Příběh se odehrává roku 1992. Teprve nedávno padl komunistický režim a sovětská okupační armáda se ve spěchu po železnici... [více]

2018 | Česká republika | 45 minut | Česká televize | Drama / Krimi / Historický | 4 epizody | status: ukončeno v roce 2018
Poslední odvysílaná v ČR

1×04 – Děs

(premiéra 2. 12. 2018 – před 4 lety)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

1×04 – Děs

(premiéra 2. 12. 2018 – před 4 lety)
závěr seriálu

Rédl – O čem to je

Tragikomický příběh o tom, jak se v devadesátých letech minulého století propojil nově vznikající organizovaný zločin s bývalými bezpečnostními strukturami.

Příběh se odehrává roku 1992. Teprve nedávno padl komunistický režim a sovětská okupační armáda se ve spěchu po železnici stahuje zpět do východní Evropy. Vagony odjíždějící ze země jsou napěchovány zbraněmi, náhradními díly, municí a dalšími cennými věcmi. Dva mladíci, testují nový železniční sledovací systém a zjišťují, že některé sovětské vagony se cestou na východ v evidenci nepochopitelně ztrácejí. Oba muži se rozhodnou přijít problému na kloub. O několik dní později je však jeden z nich nalezen mrtvý a druhý je pravděpodobně na útěku.

Vojenský prokurátor nadpraporčík Roman Rédl se snaží odhalit, co bylo důvodem k vraždě a kam až sahají nitky zločinu, který možná překračuje hranice Československa až někam daleko na východ.

Roman Rédl
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

Česká televize

Délka

45 minut

Žánr

Drama
Krimi
Historický
Minisérie

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2018

První vysílání

11. listopadu 2018

Ukončení seriálu

2. prosince 2018

Na CZ streamech

iVysílání 💬
Něco nesedí? Dejte nám vědět!

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránky