Plakát

Riches

Stephen Richards je úspěšný a chytrý podnikatel, který si vždy prosadí svou. Vybudoval si život i impérium kolem faktu, že vše, čeho se dotkne, se promění ve zlato. Dokonce i to, že opustil svou první ženu a dvě starší děti, se obrátilo v jeho prospěch. Po dvaceti letech stojí... [více]

2021–???? | Velká Británie | ITV | Drama | 0 epizod | status: právě se nevysílá

Riches – O čem to je

Stephen Richards je úspěšný a chytrý podnikatel, který si vždy prosadí svou. Vybudoval si život i impérium kolem faktu, že vše, čeho se dotkne, se promění ve zlato. Dokonce i to, že opustil svou první ženu a dvě starší děti, se obrátilo v jeho prospěch.

Po dvaceti letech stojí Stephen v čele multimilionové kosmetické firmy a sklízí ovoce za své umění a ambice. Je perfektním příkladem pro černošské ředitele, má nádhernou mladší ženu a spolu se třemi dospělými dětmi rádi utrácí vydělané peníze. Richardsovi mají dobrý život, který si zasloužili.

Nina a Simon, jeho děti z prvního manželství, mají úspěšnou kariéru v New Yorku. Když však Stephen prodělá mrtvici, rodina se znovu sejde dohromady. Hrdinův život visí na vlásku a děti se ocitají tváří v tvář tajemstvím a lžím, které se vynořují na povrch a které ohrožují vybudované podnikové impérium.

Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

ITV

Žánr

Drama

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2021–????

První vysílání

v roce 2021