Rise

Rise (Rise) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Veronika K

24. března 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Milé překvapení

Hledala jsem náhradu za The Fosters, něco podobného.Rice sice podle obsazení žádná hitparáda ale riskla jsem a stáhla 2 epizody. Kdo má rád takové ty oddechovky jako byl Parenthood nebo Fosters, tak tohle určitě nezklame.
U mě veliká spokojenost! :-)

Avatar uživatele
Litocha

14. listopadu 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Střední škola, fotbal a divadlo

Z Glee a Friday Night Lights jsem (zatím) viděla po jedné epizodě a neuchvátily mě, ale tohle se mi líbilo. Vyhovuje mi, že je seriál pojatý poměrně civilně, bez zbytečného pozlátka.
Líbily se mi postavy studentů, jejich hledání toho, kým vlastně jsou. Všichni, kteří dostali trochu prostoru, měli zajímavý (a uvěřitelně zahraný) příběh, vlastně to nandávali i dospělým postavám, které byly až na výjimky mnohem matnější. Upoutalo mě, že v mnohém jsou vlastně ještě děti, jindy se zachovají překvapivě dospěle.
Hlavní představitel mě moc nepřesvědčil, žádná herecká hitparáda se nekonala. Navíc pan Mazzu bohužel nebyl z nejschopnějších, takže jsem mu nějak nevěřila, že by tak nadchl studenty pro svou vizi. Celkově to byla jedna z nejmíň zajímavých postav.
Asi nepřekvapí, že se tady jede podle zavedené šablony, nevyhneme se různým klišé (od takového seriálu zase asi nikdo žádnou velkou inovativnost nečeká), mnohé se dá vytušit předem, ale nějak mi to tady nevadilo, navíc mi vyhovovala jakási smířlivost, která je mnohem lepší než přeslazený happyend.
Vlastně je mi líto, že se seriál rozloučil už po první sérii, zajímalo by mě, co bylo dál.

Avatar uživatele
Pajky

23. května 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Drama High

Když jsem slyšel, že se chystá nový seriál, u kterého bude působit tvůrce Jason Katims, tak jsem věděl, že to musím vyzkoušet. Friday Night Lights je podle mě nejlepší teen/sportovní seriál, co jsem kdy viděl, a Parenthood je jeden z nejlepších rodinných seriálů, takže mám jistá očekávání.

Co se týče obsazení, tak jedinou známou tváří je Ted z HIMYM, ale to je vlastně taky dobře. Protože nepotřebuji v rolích studentů vidět nějaké okoukané tváře. Katims očividně ví, co mu dřív fungovalo, a přesně to tady dostaneme taky. Místo sportu divadlo, i když sport hraje vedlejší roli. Dokonce i práce s kamerou až nápadně připomíná FNL.

Možná už jsem na seriály jako je tenhle starý, ale nemůžu si pomoci a v jistém provedení mě to prostě baví. Tahle kombinace Friday Night Lights s Glee funguje docela dobře a podle mě stojí za vyzkoušení. Sice mě to nebavilo tolik, jako jeho předchozí seriály, ale i tak mě vcelku mrzí, že nebude druhá řada.