plakát seriálu

Rodinná válka

(The War at Home)

Názory uživatelů

The War at Home

Konečně nějaký americký rodinný seriál, kde nepřevažují kecy o správném chování, o tom, jak je svět krutý a že všechno zlé je hrozně špatné... Kde jinde uvidíte rodiče, kteří jsou tak trochu alkoholici, kteří si čas od času dopřejí nějakýho toho jointa a trávu schovávají spolu s tvrdým pornem ve skříni u ponožek, a kteří se vlastně skoro pořád přetvařují? Jen v Rodinný válce! Dostane vás hned prvních pár scén již z pilotního dílu. Herecký obsazení je skvělý, jde vidět, že si spolu všichni rozumí. Hlášky jsou taky super, takže opravdu hodně povedenej sitcom "ze života" :-D

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

That 00´s show

Velmi povedený seriál, který docela zaráží svou otevřeností, je prostě znát, že je to točené pro kabelovku, kde si přeci jenom mohou dovolit trochu víc...
Sice mě trochu mrzelo, že měl jen dvě sezóny, na druhou stranu Hillary už střední dostudovala a tak už by další díly mohly dopadnout podobně katastroficky, jako když na vysokou začala chodit Sabrina(mladá čarodějnice). Takhle si svých 100% plně zaslouží a už to nemají čím zkazit :~)

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Pozor na rodiče!

Opravdu dobře vychytaný seriál. Vtipné hlášky, dobré herecké výkony, neokoukané tváře a navíc to jakým způsobem vychovájí děti je opravdu neuvěřitelné. Tenhle sitcom vás rozhodně pobaví a navíc se mi líbí jak vždy ukazují co si vlastně doopravdy myslí, ikdyž ve skutečnosti říkají něco jiného. Zase jeden z těch povedených sitcomů.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

war at home

celkom milá rodinka, celkom milý komediálny seriál, celkom milé obsadenie. niečo medzi step by step a 8 simple rules...for datingmy teenage daughter. v porovnaní so SBS má veľké plus v chýbajúcom moralizovaní a tak tejto rodinke a ich príbehom uverím viac ako lamber-foster family.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jak nevychovávat děti

Vtipný sitcom o útrapách průměrné americké rodinky. Řada hlášek a zápletek ze života. Vyzdvihl bych herecký výkon Michaela Rapaporta (otec) a představitele homosexuála Kennyho.

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé