plakát seriálu

Rush

(Rush)

Názory uživatelů

A sakra...

Ták jo, přiznávám se bez mučení - na toho chlapa se prostě sakra dobře kouká. Je to přesně ten typ zlobivýho chlapečka, kterýmu každá ženská všechno odpustí, protože je atraktivní a v jádru dobrej, nebo si to alespoň každá sugeruje. Protože přece nemůže takovej hezkej rošťák bejt kretén žejo :). Má to říz, má to styl a je to jako ... taková nonstop pařba. Respektive jaký jako, Rush prostě žije celej život jako jednu velkou pařbu. Sex, alkohol a kokain musí být dodávány v pravidelných denních dávkách aby byl vůbec schopnej fungovat. A mě to zatím prostě baví sledovat. Uvidíme, jak se to časem vyvine a jestli to nezačne nudit. Koneckonců, každá velká pařba jednou skončí.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Sex, drogy a zachraňování životů

Poté co "unikl" pilot k Luciferovi, jsem se zamilovala do tohoto fešáka s britským přízvukem, a tak jsem se rozhodla, že než bude oficiální vydání Lucifera, zkrátím si to čekání pohledem na stejného herce ale v jiné roli. No, a tak jsem objevila Rushe.

Rush je Bad Boy (co si budem povídat...přesně ten typ na který ženské letí) přesto se umí zachovat správně a morálně, hlavně kvůli té Jedné. Co bohužel Rush na rozdíl od svého představitele nemá, je britský přízvuk, což mě dost mrzí ale ani to mu neubírá na sexappelu.

Bohužel je jenom jedna série, která se těžko hodnotí protože se seriál mohl proměnit v kultovku nebo propadák. Námět super, jen by to chtělo víc dílů.

Já si každopádně všech deset dílů užila a už teď se těším na Lucifera ("skrytá" reklama a prosím, prosím ať je to úžasné) Mírný nadprůměr = 70%

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Promarněný potenciál.

Dokonalá ukázka trestuhodně promarněného potenciálu. Pilot a další jeden dva díly mě to ještě dost bavilo, výjezdy charismatického doktora Rushe, lékařské děvky pro všechno, kterému sice nechybí jistá dávka empatie, ale při své práci se neptá a přehlíží vše nelegální, či morálně diskutabilní, jen když zákazník platí nemalý obnos v hotovosti na ruku. Nechyběl tomu spád, napětí a mělo to na míle daleko ke všem těm Chirurgům a nemocnicím názevsidosaďtesami. Jenže pak se to z nepochopitelných důvodů všechno odsunulo do pozadí a začal se řešit Rushův vztah k otci, k jeho slušňáckému kamarádovi z nemocnice a co je nejhorší, k uzoufání nudné bejvalce. Netřeba dodávat, že tím to šlo celé do háje zeleného a mě nakonec ani nemrzelo, že to zařízli po první sérii. A takový to mohl být prima seriál.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Good doctor, bad habits.

Lékařské seriály mě nikdy tolik nebraly a je málo takových, které jsem viděla. A navíc to rozhodně nebyly ty profláklé výtvory, co zná a viděl každý. Vlastně jediné, co jsem pořádně viděla, byly seriály Monroe a Three Rivers. A společně s Rushem tvoří trojici (celkově jich je mnohem víc, teď mám na mysli jen ty lékařské) seriálů, na které jsem se podívala jen kvůli hlavním hercům. No jo, já to klidně přiznám a nestydím se za to. Ale je taky fakt, že kdyby ty počiny byly vysloveně pitomé, tak bych je taky nedokoukala, zase nějakou soudnost mám a ani hezká tvářička to nezachrání.
Protože nejsem namlsaná z těch slavnějších seriálů z lékařského prostředí (ačkoliv je fakt, že zrovna Rush je v tomhle takový nekonvenční, protože jako jo, v hlavní roli doktor, ale pořád se to dost liší), můžu směle prohlásit, že mně se to líbilo. Dost. A nemá s tím co dělat jen Tom Ellis, který byl prvotním impulsem ke zhlédnutí, celé to mělo šťávu a atmosféru, kterou u dobrých seriálů (a filmů) očekávám.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Yes, Doctor...

Pána doktora Rusha som si pustila z núdze. Jednoducho som sa nudila a nemala som po ruke nič iné, resp. mala som chuť sa pozrieť na novú tvár (peknú tvár). Dala som šancu Pilotu, aj v tom prípade že seriály z lekárskej oblasti zásadne nepozerám. Po prvej pol hodinke som vedela že som stavila na správnu kartu. Jednoducho od prvej chvíle som na pána doktora čumela ako školáčka. Je to sexi, nebezpečné, zakázané a hlavne sa mi zalúbilo, ako doktorko dokáže z každej situácie vyťažiť len to najhoršie. Ukáže sa jeho životná láska, veď tak to jednoducho v seriáloch chodí, za všetkým hľadaj ženu, najlepšie ak je to jeho životná láska a on nenapraviteľný, zlý chlapec. A už, už čakám kedy to klapne, kedy sa napravý, kedy si konečne povie, že život nie je len jeden veľký žúr plný drog, sexu a alkoholu. Som veľmi rada že ešte stále čakám pretože tento seriál ma rozhodne nenudil, naopak, neustále prekvapoval. Len veľká škoda že ho neobnovili pre ďalšiu sériu.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Potenciál

Pilot 80% .. potenciál na dobrý seriál tam je , len pevne dúfam že to nebude kopírovať Dr.Housa -> lekár , vicodin , povaha.. inak herci sympatický , uvidíme ..

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Kdyby udělal za minulostí tlustou čáru, ještě ted by bylo na co koukat.

Tom Ellis mě zaujal díky chystané novince na rok 2016 atak jsem se dostala k tomuto seriálu. Je škoda že je jen jedna série. Nechápu tu snahu po nápravě vztahu z minulosti s jeho povahou mi to k němu moc nesedělo a možná proto je už ukončený celý seriál. Velká škoda

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Škoda

Jako cože?!Tom jako doktor ? Aww :O
Toma jsem objevila v seriálu Lucifer kde hraje dokonale a tady také bez pochyby...
Jen mě hodně štve,že udělali jen jednu serii,mohlo se to více rozvíjet např. vztah mezi Sárou a Willem,Alexem a Laurel,případ JPho atd...
Taky na můj vkus bylo málo akce
Ale jak jsem řekla,mohli to alespoň o pár dílů protáhnout(proto 70 pr.),ono se na Toma mooocinky hezky kouká :*

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí