Sindibádova dobrodružství

Sindibádova dobrodružství (Adventures of Sinbad, The)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Ostrov blaženosti

Sindibád pluje se svou posádkou na ostrov Blaženosti, kde má nalézt bájný zpívající meč, který každých padesát let splní jedno přání. Společnost jim během plavby dělá krásná kapitánka Alana, která jako jediná zná cestu k ostrovu, ale Alana není tím, za koho se vydává...

Posádka Nomáda hoduje na hostině, která je uspořádána na jejich počest. Sindibád jako jediný má neblahý pocit, který se projeví po příchodu Pashi. Ten požádá Sindibáda a jeho posádku o pomoc při hledání bájného zpívajícího meče, který každých padesát let splní jedno přání, jenž se nachází na ostrově Blaženosti. Jelikož ostrov není zakreslen na žádné mapě, společnost jim proto bude dělat krásná Alana, která jako jediná zná polohu ostrova. Alana však není tím, za koho se vydává!

Během plavby na ostrov Alana provádí různé čáry a mění tím počasí, kvůli kterým se ztratí jeden člen posádky a následně se málem ztratí i Meave. Tu však zachrání Firouzova vana.

Alana opustí loď dříve než dorazí ke břehům ostrova, tak že se promění v harpii. Sindibád s posádkou dorazí o něco později, střetnou se s malým chlapcem, který je hluchý, ten je dovede do vesnice, kde Sindibád objeví vesničany v úkrytu - ti jsou také hluší!

Doubar se spřátelí s malým chlapcem, kterého potkali a který je zavedl do vesnice. Během noční hlídky je však chlapec napaden obrovitým hadem, Doubar ho zachrání, ale sám je hadem uštknut!

Alana dorazí k meči jako první, následně dorazí i Sindibád s posádkou. Doubarův stav se rapidně zhorší po tom, co Sindibád získá meč...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon
HonZajs000