plakát seriálu

Skins

(Skins)

Epizoda 5×03 – Mini
95 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Mini má všechno. Je krásná, celá škola jí leží u nohou, má dokonalého přítele... Je to ale skutečně tak růžové, jak se zdá?

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Mini organizuje modní přehlídku, jejíž výdělek má jít na charitu. S přípravou šatů jí pomáhá Grace, která přizve na pomoc ještě Franky. S čímž je Mini značně nespokojená a rozhodne se veškerou práci obstarat sama s Nickem.
Nickovi se do přípravy přehlídky moc nechce. Má pro Mini překvapení v podobě volného domu. Mini se ale vymluví na přípravu módní přehlídky a všemožně se snaží vyhnout pohlavnímu styku s Nickem. Ačkoli by to do ní nikdo neřekl, Mini je stále panna.

Když už to vypadá, že se Mini nevyhne ukojení Nickových potřeb, pozvrací se. Liv spolu s Nickem se o ni postarají, odvedou ji domů a všichni tam přespí.

Mini začne Nicka a Liv podezřívat, že spolu něco mají. S oběma se pohádá, přehlídka jí navíc začne přerůstat přes hlavu, Mini to nezvládne a zkolabuje.

Přehlídku nakonec dokončí Grace s Franky. Na after party se dá Rich dohromady s Grace a když dorazí i Mini, opět se s Liv pohádají. Objeví se i záhadný Matty.

Mini uvidí vycházet Liv s Nickem ze záchodků, ale dělá jakoby o ničem nevěděla a s Nickem se vyspí.

Hlavní postavy
Rich Hardbeck
Alo Creevey
Franky Fitzgerald
Liv Malone
Grace Violet
Nick Levan
Mini McGuinness
Vedlejší postavy
Shelley McGuinness
David Blood
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevMini (neoficiální název)
Původní názevMini
Rok natočení2011
Premiéra10. února 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka48 minut
Autoři profilu epizody