plakát seriálu

Skins

(Skins)

Epizoda 5×02 – Rich
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Rich odpuzuje lidi, a někdy dokonce potenciální přítelkyně, svou zálibou v poslechu metalové hudby. Jeho kamarád Alo to chce změnit a najít Richovi vhodnou holku, nejlépe metalistku.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Když Alo konečně najde vhodnou kandidátku, Rich opět všechno zkazí. Snaží se ji oslovit, ale není schopen ze sebe vysoukat téměř ani slůvko.

Alo s Richem uznají, že sami jsou na to krátcí. Pomoc tedy hledají přímo u dívek, nejprve u Franky. Sama Franky ale dívkám taky moc nerozumí, kamarádky nikdy neměla, stejně tak ani matku. Pošle kluky ke Grace, která Richovi ochotně pomůže.

Při krátké spolupráci se Rich s Grace stačí pohádat, ale i vzájemně poznat. Rich se konečně odhodlá pozvat metalistku („Anděla smrti“) ven, ale je tvrdě odmítnut.

Naštvaný si koupí u Toxického Boba tu nejhlasitější a nejtěžší metalovou nahrávku všech dob a pustí si ji, což způsobí jeho dočasnou hluchotu. Také ve vzteku roztrhá lístky na dlouho očekávaný koncert své oblíbené kapely. Později jde za Grace, omluví se jí za své chování a ona ho překvapí dvěma lístky na koncert oné kapely.
Na koncertu si to oba moc užijí a Rich zjistí, že v Grace našel zalíbení. Druhý den se jí to pokouší říct, ale Grace ho nenechá. Místo toho na něj vybalí, že je dobře, že se mezi nimi nic nestalo.

Rich tedy zůstává stále sám.

Hudba v epizoděvložit další píseň

Fear Of The Dark (Iron Maiden)

Rich sleduje Grace, jak odchází s Mini.
Hlavní postavy
Franky Fitzgerald
Alo Creevey
Rich Hardbeck
Nick Levan
Liv Malone
Mini McGuinness
Grace Violet
Vedlejší postavy
sami sebe
Toxický Bob
Kevin Hardbeck
Anděl smrti
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevRich (neoficiální název)
Původní názevRich
Rok natočení2011
Premiéra3. února 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka46 minut
Autoři profilu epizody