plakát seriálu

Spider-Man

(Spider-Man)

Názory uživatelů

Tak to vidím já...

Skvělý seriál. Měl tu správnou komiksovou atmosféru. To, že je zaměřený spíš pro menší, nevadí... Dneska by mě nebavil, ale dřív jsem si s ním bohatě vystačil.

Abych byl upřímný, mám ho mnohem radši než Raimiho filmy, které mi přijdou přeplácané a kýčovité někdy i víc než tohle, ale hrají si na něco víc. Tohle de drží své věkové kategorie a kouká se na to dobře.
Kdo hledá nějakou psychologii a kvalitu, bude asi zklamaný, ale jednorázová zábava pro děti - proč ně?

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Můj názor

Tohle je podle mě nejlepší animovaný seriál vůbec, film se s ním nedá vůbec srovnávat. Ani moc dlouhý ani moc krátký, plný napětí, vtipu a povedených hlášek, ale i romantických scén, které vás dokáží dojmout. Ten konec mohl být, ale lepší. Celou dobu jsem čekal, že spide zase najde Mary Jane, no doufám, že tím koncem to mysleli tak, že ji nalezne. Vřele doporučuji, za mě 100% úžasné dílo.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Spíďa!

Mega zábavná klasika, rozhodně nejlepší Spidey seriál. Má skvělou animaci, každý díl má slušné tempo a povedený český dabing a navíc tady jsou ti nejlepší Spideyho protivnci (Sinister Six, Hobgoblin, Venom) a samozřejmě i ti nejslavnější. Navíc tu někdy hostují i hrdinové z jiných řad. Tenhle Spiderman je opravdu velmi vyysoce kvalitní, postavy jsou výborné. Po komiksech nejlepší Pavoukova podoba. Je to vážně super dílo které pobaví každého fandu bez rozdílu věku. Za mě je to rozhodně plný počet a obrovské doporučení.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

...

Jestli je ot twn seriál který myslím ten animovaný tak ten se mi hodně líbil. Když jsem byl menší tak jsem ho hodně sledoval.
Myslím že byl hodně povedený

80 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

spider

pokud je to ten animáč,tak ten sem měla strašně ráda...komixový hrdiny mám ráda

80 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Klasika mého dětství

Klasika mého dětství. Sice trochu naivní, ale pořád pěkné. Překvapilo mě, že animace i dnes působí pěkně. Ale bohužel, na rozdíl třeba od animovaného Batmana, mě to teď už nebere tolik.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Super

Seriál mě bavil v mládí. Celý jsem ho sledoval na fox kids, JETIX a možná i na nově. Příjemný komixový zážitek pro milovníky spider-mana. Dnes sleduji se synem :D možná netřeba nic dodávat. Řekl bych, že má lepší zpracování než všechny moderní spider-man filmy. Příběh příjemný, víc nepřátel, víc akce, víc spider-man!

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Mé dětství

Ano tento seriál byl řeknu to bez obalu , asi nejoblíbenější v době kdy jsem byl do komixových hrdinů úplně onořený. Skvělá animace , akční příběh a nečekaně dobrý dabing z toho seriálu dokázaly udělat zábavu na celé hodiny . Každá epizoda mněla akční náboj a spát . Nikdy jsem se u tohoto spider-mana nenudil . Rad vzpomínám na ty časy . Pro mne nejlepší komixový seriál

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk