Star Trek: Enterprise

Star Trek: Enterprise (Star Trek: Enterprise)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Regenerace

Arktický výzkumný tým objeví na Zemi trosky mimozemské lodi, která zde ztroskotala asi před sto lety. Trosky i těla mimozemské posádky pokryl led a tři členové týmu se je snaží vysvobodit. Když se jim podaří odkrýt tvář, jsou překvapeni, protože tvář humanoida je pokryta kybernetickými implantáty (jsou to Borgové ze ztroskotané koule, což ale nikdo netuší).

zdroj: voyager.cz
(s laskavým svolením Hypospray)

Vědci odtáhnou několik těl do tepla a začnou je podrobně zkoumat. Při tom se ale jeden humanoid probere a na vědce zaútočí. Když je útočníci asimilují, nasednou do jejich transportní lodě a odletí ze Země.

Poté, co místo nálezu navštíví admirál Forrest, požádá o pomoc Archera na Enterprise. Ukradená transportní loď totiž zamířila zhruba jejich směrem a tak by je mohli ještě dostihnout.

Forrest na Enterprise pošle všechny informace, co o těch bytostech zjistili a tak posádka aspoň tuší, jak nepřátelé vypadají. Po cestě posádka obrdží nouzový signál z tarkaleanské nákladní lodi, na kterou útočí neidentifikovaná loď.

Když Enterprise dorazí, zjistí, že se jedná o značně vylepšenou transportní loď ukradenou ze Země. Enterprise se podaří transportní loď "odehnat" od své oběti a přeživší Tarkaleany dostat na palubu. Nikdo z posádky ale netuší, že Tarkaleané už mají v těle borgské nanosondy...

Zajímavosti

Hvězdný deník více z této kategorie

1. března 2153

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir