plakát seriálu

Súdna sieň

(Súdna sieň)

Názory uživatelů

Zajímavá reality show anebo propadák?

Sudná sieň patří k tomu lepšímu, co slovenská produkce v posledních letech předvedla. První desítky dílů bylo zajímavé sledovat nevšední případy ze soudní síně, včetně rozhovorů s jednotlivými účastníky během procesu. Člověku zůstával občas rozum stát, o co všechno se lidi dokážou soudit. Později se však objevovali jen a jen rozvody a přibývalo na dramatičnosti průběhu pojednávání. Opravdu pochybuji, že by soudce nechával zúčastněné mezi sebou horlivě diskutovat několik minut, jak se v některých případech zde prezentuje. To kvalitu seriálu snížilo. Výkony herců jsou do jisté míry ovlivněny výkony neherců (účastníků jednání) a je to na pořadu znát. Nicméně jako oddechovka při nemoci je to fajn.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Opravdu to není live

Další z řady těch opravdu zajímavějších reality show, respektive z těch, které mají dobrý nápad a dobré provedení.

Nejsem žádná pijavice živící se na cizím neštěstí, ale na tohle se opravdu rád podívám a je to prakticky asi jediný pořad ze slovenské produkce, co já občas sleduji.

Ze začátku jsem si opravdu myslel, že to běží prostě někde "live" ze soudní síně. No až potom co se mi kamarád tak strašně vysmál, jaký jsem hňup, protože to je jisto jistě natočeno s herci, sic podle pravdivých příběhů. O pravdivosti příběhů se můžeme jen dohadovat. Nepochybuji, že leckde si můžou tvůrci příběh trošku přikrášlit, leckde zas něco ubrat. To už je na vás, jak moc v tom chcete šťourat.

A taky ne vždy tyhle příběhy jsou zrovna originální. Téma rozvodu párů je tam opravdová většina, ale dají se tam najít i perličky. Taky stopáž je docela na pováženou. Hodina je zbytečně moc, i když tohle natahování dělají prostě komerční reklamy, které jsou na Jojce příšerně dlouhé.

Nuže, lidi mě prostě baví. Příběhy dvojnásob. A Soudní síň je taková sonda do života, ale z opačné strany. Dobré.

80 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Herci-neherci, tady na tom nezáleží.

Když jsem měla chřipku a tohle na satelitu náhodou našla, tak jsem usoudila, že je to celkem zajímavé.

Sice jsou tak všichni na pohled i na poslech nesympatičtí, až to bolí, ale i tak se na to dá dívat. Chápu, že vystupující nemusí být zrovna sympoši, ale nemusí být tak přeafektovaný.

Ovšem záleží na tom, co se řeší. Někdy jsou tam trapné a zdlouhavé rozvody, a to mě opravdu nezajímá, což je smula, protože takový je každý druhý případ.
Někdy se tam příliš věcí zbytečně protahuje, aby byl díl delší, ovšem kráse se na tom nepřidá.

Jako od slováku je to jeden z mála koukatelných pořadů, přesto to není žádný zázrak.

50 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Crown Court ?Ne! Súdna sieň odavr britstvý a jeho stvořenění s trapnou pachutí

Bohužel ve srovnaní s serialem Crown Court je to naprostý odpod. Přibehy sou leckdy zbytečně dramatické, Crown Court si z některých temat lehce utahuje (soud z homosexualem) a bere vše s lehkým nadhledem, britum tak blizký. Tešila sem se na odlehcení leckdy teškých okomžiků, bohužel sem se dočkala praveho opaku. Herecké obsazení take nebylo nic moc, ale zaslouží si 10% za přijatelnou snahu o věrnost

10 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Súdna sieň

Súdna sieň zo začiatku poskytovala skvelú zábavu, lebo človek videl skutočné príbehy, trochu zdramatizované a podané v jednohodinovej kvalitnej dávke.

Neskôr to trocha skazili ešte väčšou drámou, čo nie je moja obľúbená vec, a spravili z toho obyčajnú frašku. Tým sa u mňa sieň odpísala aspoň na nejaký čas.

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

súdy

Najskôr na mňa súdna sieň urobila dojem. Takýto seriál sa u nás ešte nevysielal. Najskôr ma prípady zaujali, ale potom zrejme začali tvorcomm dochádzať nápady a stávalo sa z toho iba rozvodové konanie. Niečo iné ako rozvod už dnes je iba v jednom z desiatich prípadov.

40 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Preco?!

Preco bolo nutne dat priestor tomuto skvostu? Mam zasadny problem zo stvarnenim kazdej jednej postavy a to aj napriek tomu ze tam hraju aj herci. Gradacia deju je vrtkava, nema ziaden nastup, ziaden stred a bohuzial ani ziaden koniec. Nieje jediny dovod preco sa na tento program pozerat!

0 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

soudy

seriál nebo vlastně realitní show je super! je to pořad na který se ráda dívám a pokud mám možnost sleduji všechny díly,je to ze života a člověk i něco pochytí co se může hodit,na druhou stranu někdy koukám čeho všeho jsou lidi schopni a jak se chovají.škoda ,že pořad neběží i na české tv na nějakém kanále,ale jinak díky za něj :-)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Až na ty rozvody

Některé příběhu jsou opravdu hodně přehnané, jiné nudné, většinou jde jen o rozvody, ale když se jedná o jiné téma, je to jakž takž sledovatelné

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé