Super drbna

Super drbna (Gossip Girl) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

New Yorku, miluji tě!

Serena konfrontuje Dana ohledně „hezčí“ kapitoly, kterou o ní napsal. V důsledku Bartovy smrti musí Chuck udělat radikální řešení zahrnující Blair, spolehnout se může na pomoc Doroty, Cyruse, Eleanor a mnoha dalších. I Georgina a Jack spojí síly, aby jim společným plánem pomohli. Nate a Sage pátrají po pravé identitě Gossip Girl. William se vrátí, aby utěšil Lily.

Policisté prohledávají všechna auta, a tak Blair požádá o pomoc Georginu, která navrhne, aby se schovali v kufru. Jack je díky sledovacímu zařízení v Chuckově limuzíně vypátrá. Navrhne jim, aby se vzali, jediná Blair viděla Chucka na střeše a proti manželovi ji nesmí nutit svědčit. Chuck si ji takhle brát nechce, ale Blair tvrdí, že nikdy nechtěl, aby byli nudní. Chuck ji snubním prstenem z jejího řetízku požádá o ruku a Blair souhlasí. Serena objeví a přečte Danovu kapitolu. Zruší let a vyžaduje vysvětlení od úplného začátku. Dan jí vypráví o párty, na kterou ho náhodou pozval Nate; jakmile ji spatřil, rozhodl se tenhle svět nikdy neopustit. Když Bart zemřel, Nate je na té půjčce jediný, pokud ji vyplatí, bude Spectator jeho. Ivy řekne Lily o spolupráci s Williamem, který vše popře. Tohle vždycky chtěl, lásku svého života a matku svých dětí – Lily. Po Ivyně vyvedení vyzvednou Lily Jack a Georgina. Dan už tenkrát věděl, že ji nikdy nepřetáhne z jejího světa do svého; Sereně dojde, že myslí výlet v Mořském muzeu. Zaslechl 2 dívky bavit se o jejích umokřených bílých šatech, jedna řekla, že bude terčem posměchu, na což druhá odpověděla, že o to jde, dokud se o někom nemluví, je nikdo. V tom pro ně přijde Georgina. Jack zase vyzvedne Natea a Sage. Chuck jim v Metropolitním muzeu oznámí, že se s Blair hodlají vzít. Eleanor zařídí šaty, Jack prsteny, Dan květiny, Georgina dort. Dan předá Nateovi finální kapitolu, který s ní pošle Sage do Spectatoru. Cyrus oddá Blair a Chucka, kteří jsou odvedeni policií. Když Spectator vydá poslední kapitolu, nikdo nemůže uvěřit, že Dan je Gossip Girl; píše, že členství v elitě Uper East Side se nedá koupit, a jelikož se do toho světa nenarodil, pokusil se do něj vepsat. Díky mnoha vyslechnutým konverzacím dívek z Constance napodobil jejich jazyk, ale potřeboval múzu, kterou našel v Sereně, když ji spatřil v bílých šatech, věděl, že může stvořit legendu. Dostával tisíce tipů o lidech z UES, které anonymně publikoval. Návrat Sereny z internátu ho donutil napsat první příspěvek o sobě, o Osamělém chlapci, outsiderovi. Rufus tomu nemůže uvěřit, vždyť napsal i o Jennině ztrátě panenství. Jenny roky věděla, že on je Gossip Girl. Sama ten tip poslala, protože chtěla pryč z New Yorku, ale necítila se natolik silná, aby odjela sama od sebe. Podle Sereny byl na sebe stejně tvrdý jako na ně, navíc by nic nezveřejňoval, kdyby nedostával tipy. Blair a Chucka propustí, protože neexistuje důkaz o jeho přítomnosti na střeše. Podle Blair jim Gossip Girl zničila životy, ale když jí Chuck položí otázku, zda je její život zničený, oněmí. Serena řekne, že je Blair naštvaná jen proto, že Dan celou dobu tahal za nitky. Serena si díky němu uvědomila, že jsou její rodina, že patří sem, stejně jako Dan.

O pět let později
Nate je tak úspěšný, dokonce kolují spekulace o jeho starostovské kandidatuře. V Blaiřině a Chuckově bytě se sejdou Lily, která žije s Williamem, Rufus a jeho přítelkyně Lisa Loeb, Cyrus, Eleanor, Nate, Jenny, Eric, Georgina a Jack, kteří spolu tvoří pár, Dorota pracující pro Blair, která má s Chuckem syna Henryho. Všichni se shromáždili kvůli svatbě Sereny a Dana.

Zajímavosti

Poslední píseň v posledním díle seriálu je "Kill Me" od skupiny The Pretty Reckless, jejíž frontmankou je Taylor Momsen, představitelka.

Poslední píseň v posledním díle seriálu je "Kill Me" od skupiny The Pretty Reckless, jejíž frontmankou je Taylor Momsen, představitelka Jenny.

HUDBA V EPIZODĚ

It's Time (Imagine Dragons)

Když se všichni sejdou v Metropolitním muzeu.

Body of Work (The Mynabirds)

Všichni se dovídají skutečnou identitu Gossip Girl.

You've Got the Love (Florence + the Machine)

Závěrečná svatba Dana a Sereny.

Bonnie & Clyde (Great Northern)

Začátek epizody, je identifikováno tělo Barta Bassa.

Road to Nowhere (Release the Sunbird)

Svatba v Central Parku.

Pon De Replay (Rihanna)

Flashback, kde Katy slaví narozeniny.
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • New Yorku, miluji tě!
 • New York, I Love You XOXO
 • 6. série, 10. epizoda (celkově 121. díl)
 • 17. prosince 2012
 • 29. prosince 2013
 • 2012
 • 45 minut
 • 1 550 000 diváků
 • www.imdb.com/title/tt2461460/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Frozen99
lukascoolarik