The I-Land

The I-Land (I-Land, The) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Woxellinka

24. září 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tak trocha strata času

Zaujal ma popis k tomuto seriálu a aj napriek zlému hodnoteniu som mu chcela dať šancu ale popravde nestálo to za ten čas. Koncept veľmi zaujímavý, obrovské množstvo potenciálu, ktorý však nebol využitý. Musím sa priznať, že som to dopozerala do konca iba kvôli mojej zvedavosti, lebo ten seriál bol tak predvídateľný, že som sa jednoducho musela pozrieť stále ďalšiu epizódu aby som zistila či som mala pravdu :D (našťastie to má iba 7 častí) a väčšinou som mala.
Takže na zhrnutie: nieje to nič extra ale nijak ani neurazí, o pár dní už ani nebudem vedieť, že tento seriál existuje...

Avatar uživatele
Longsword

3. prosince 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nadějné vyhlídky

Hned předem musím říct, že mé relativně vysoké hodnocení vychází ze tří důvodů. Velmi dobrý cast, úžasná lokace a vynikající potenciál. Bohužel, to třetí je také důvod, proč hodnocení není vyšší. Dobrý nápad bez dobré pointy je k ničemu, tedy alespoň ve spisovatelské branži, zde je nápad sice neoriginální, ale zajímavý, pointa ale prakticky chybí. Respektive, ona tam je, ale v porovnání s potenciálem, který má celá série, vyznívá až neuvěřitelně ploše. Ono je tam vlastně point dokonce několik, jenže všechny jsou prakticky natolik triviální nebo fádní, že vůbec nevyniknou.
Mám takový nejasný pocit, že původně se mělo jednat o mnohem delší a propracovanější ideu, ale z nějakého důvodu (asi začaly docházet peníze, či co) se všechno "osekalo v rozletu", takže nakonec má člověk pocit, že "sice dobrý, ale ne skvělý".
Je to škoda, protože naznačené možné dějové linky byly zajímavé, herecké výkony také nebyly úplně marné, jen prostě se neozvalo ono pověstné "klik".
Každopádně, za shlédnutí to stojí, není to úplná ztráta času, jen se obávám, že hlavní dojem z toho bude "škoda, mělo šanci to být epické".

Avatar uživatele
arthurcz

20. listopadu 2019

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

A tak pěkně to začínalo

Hlavním tahákem na seriál pro mě byla jakási podobnost s Lost a samozřejmě obsazená Natalie Martinez. A ze začátku to bylo opravdu docela zajímavé, skupinka bez vzpomínek se probere na ostrově a začne řešit záhady, kdo jsou, proč tam jsou a tak dále. Sice nepůvodní začátek, ale mohlo se to rozjet mnoha směry a mohlo to být hodně dobré.

Jenže se to celé docela brzy zvrtne a hlavní překvapení se provalí už někdy před polovinou seriálu. A divák musí přijmout fakt, že kvůli několika bezvýznamným delikventům někde existuje počítač velikosti Měsíce a ten jim cosi pouští do hlavy. Obecně mi VR většinou vadí právě z těchto důvodů. Odpouštím jen ve chvíli, kdy se to celé bere s nadsázkou a připustí se nějak ta chyba v matrixu, typickým případem je třeba Eureka.

No a když už se všechno provalilo, tak se seriál už docela bez žádného posunu průměrně probelhal do konce, který se sice docela snažil, ale celkový pocit prázdnoty ve mě nezahnal a žádné WOW se taky nedostavilo.