Plakát

The Suspect

Doktor Joe O'Loughlin má zdánlivě dokonalý život - oddanou manželku, milující dceru, úspěšnou praxi klinického psychologa, úspěch v médiích a vydavatelskou smlouvu. Na internetu je dokonce hrdinou poté, co zachránil mladého pacienta, který se chystal skočit z desátého patra... [více]

2022–???? | Velká Británie | 46 minut | ITV | Drama / Thriller / Krimi | 5 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

1×05 – Episode 5

(premiéra 26. 9. 2022 – před 20 měsíci)
závěr série

The Suspect – O čem to je

Doktor Joe O'Loughlin má zdánlivě dokonalý život - oddanou manželku, milující dceru, úspěšnou praxi klinického psychologa, úspěch v médiích a vydavatelskou smlouvu. Na internetu je dokonce hrdinou poté, co zachránil mladého pacienta, který se chystal skočit z desátého patra nemocnice, kde Joe pracuje.

Když je na hřbitově v západním Londýně nalezena mladá žena v mělkém hrobě, jsou vyšetřováním pověřeni policejní inspektor Vincent Ruiz a jeho mladá kolegyně inspektorka Riya Devi. Byla však mladá žena zavražděna, nebo se jedná o sebevraždu?

Doktor Joe je jako úspěšný autor velmi žádaný, a když se setká s DS Devi, je až příliš ochotný nabídnout pomoc s profilováním a svými odbornými znalostmi.

Známý svým riskantním chováním a porušováním pravidel, skrývá snad Joe něco víc? Jeho nedávná diagnóza vyčerpávající nemoci by mohla vysvětlit jeho chování. Ale jak vyšetřování Catherininy smrti nabírá na obrátkách, začínáme se ptát, zda známe skutečného Joea. Nevede tajný život? A umožnila mu jeho práce klinického psychologa rozvinout zločinecké myšlení, nebo snad něco horšího?

Seriál je adaptací bestselleru od Michaela Robothama.

Trailer
Seriál ve vašich statusech

Furiant: První díl The Suspect to rozehrál velmi slušně. Dost se mi to líbilo a jsem zvědavej, jak to bude pokračovat dál. Zatím asi ani nemám názor na to, jestli to Joe udělal nebo to je všechno fakt náhoda... Každopádně po včerejším nudném pilotu Ridleyho to bylo fakt super. A kdybych nevěděl, že hlavní roli hraje Aiden Turner, tak bych ho ani nepoznal - oproti Being Human velká změna. :) před 89 týdny

Joe O'Loughlin
Dr. Gerald 'Jack' Owens
Julianne O'Loughlin
Vincent Ruiz
Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

ITV

Délka

46 minut

Žánr

Drama
Thriller
Krimi
Mysteriózní

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2022–????

První vysílání

29. srpna 2022

Tagy

adaptace, podle knihy, profilovač, policejní konzultant

Odkazy

IMDb.com