plakát seriálu

The Voice

(The Voice)

Názory uživatelů

This is The Voice

Proč tak vysoké hodnocení, vždyť je to jen další reality show, řeknete si. Ale...
Hlavním rozdílem od dalších soutěží podobného typu je to, že tady vůbec nejde o vzhled, trenéři tam nejsou od toho, aby lidi potápěli a vysmívali se jim, jsou to lidé na svém místě a hlavně... ti lidi tam opravdu umí zpívat.

Koncept byl převzat z Holandska, kde je soutěž ohromně populární a já se vůbec nedivím. První část tvoří blind auditions, trenéři tedy sedí k soutěžícím zády, a když se jim líbí, co slyší a chtějí soutěžícího do svého týmu, otočí se. Pokud se jich otočí víc, sám soutěžící si vybere, ke komu půjde.
Ve druhé části trenéři v rámci svého týmu soutěžící spárují, vyberou jim píseň, radí jim, jak zazpívat co nejlépe a pak vyberou toho lepšího.
Třetí část je klasické vystoupení každého z nich, kdy už hlasují diváci.

Samozřejmě se nejedná o žádný kvalitní pořad, co byste taky čekali od reality show, ale ve svém druhu je to spolu se SYTYCD špička. Porotci jsou zábavní, pěkně se mezi sebou pošťuchují a mě to neskutečně baví.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nejlepší pěvecká show

The Voice je originální. Záleží pouze na vašem hlasu, porotci jsou k vám otočeni zády. Každý rok se najdou zajímavý a kvalitní soutěžící, ale to, proč je Voice natolik dobrý, je právě porota.
Tahle čtyřka se skvěle doplňuje, jde vidět, že si spolu rozumí a často mezi nimi vznikají vtipné situace.
Plusem je i bromance mezi Adamem a Blakem, která umí vykouzlit úsměv na rtech.
Třetí řada změnila celkem pravidla a žádný kouč nemá své místo ve finále jisté. Tím lépe, konkurence je pořádně vysoká a vyřazovací díly jsou pak velmi intenzivní a napínavé.
Již kvůli čtveřici koučů stojí Voice za sledování, protože ti ze soutěže udělali něco víc, než jen další pěveckou reality show, kterých je mraky.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Adam Levine

Rozhodně jedna z nejlepších reality show a hlavně bezpochyby nejlepší pěvecká soutěž vůbec.
Celkový koncept je spravedlivý - v úvodních kolech porota není ovlivněna vizáží ani nějakým vyjadřováním soutěžícího, pouze zpěvem. V dalších kolech je pořád selekce soutěžících značně ovlivňována odborníkem (porotou). Takže do finále se vždy dostanou diamanty.

Jako bonus navíc je ještě perfektně sehraná porota, která je vtipná, okouzlující a... co si budeme povídat, Adam Levine je jen jeden:)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nepovrchní pěvecká soutěž?! Konečně xD

Nestydím se říct, že jde o nejlepší pěveckou soutěž, jakou jsem zatím měla tu čest vidět. Je lepší i než Talent, ikdyž to s tím moc nesouvisí.
Narozdíl od Superstar a podobných v ní nejde o vzhled a simpatie, ale opravdu o pěvecké schopnosti a za to jsem vážně vděčná, protože tak by to mělo být vždy, ikdyž k tomu dochází jen zřídka.
Sice jsem to nesledovala, když to u nás vysílali (za což si ještě teď nadávám). I tak je mi ale líto, že se tenhle typ reality show neuchytil i v ČR, i když zdejší hlasy těm americkým většinou nesahají ani po kotníky. To samé se dá říci o porotcích.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Unikátní soutěž...Jde o Hlas

V takové záplavě talentových show je opravdu těžké přijít s něčím originálním a neotřelým. Ale tady se to opravdu povedlo.
Princip je jednoduchý. Je to pěvecká soutěž, kde jde hlavně o hlas. A to je všechno. Jde pouze o hlas a kouči se nemusí rozptylovat vzhledem soutěžících a mohou se soustředit na jejich hlas.
Konceptem je, že když se soutěžící kouči zalíbí, stisknout tlačítko "Chci tě", čímž se otočí jejich křeslo a oni uvidí svého vybraného zpěváka. Pokud se otočí víc koučů, soutěžící si musí vybrat.
Pak následují duety, kde rozhodují o vyřazení kouči, a pak už to mají v rukách diváci.
Silnou stránkou této reality-show jsou také porotci, kteří jsou v hudebním byznysu špička - Adam Levine, Christina Aguilera, Cee-Lo Green a Blake Shelton.
Samozřejmě to není nejkvalitnější pořad, co byl natočen, ale ve svém žánru to je silný nadprůměr.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí