Plakát

Top Class: The Life and Times of the Sierra Canyon Trailblazers

Top Class sleduje novou Mekku středoškolské atletiky, která se nachází nedaleko Los Angeles. Tým Sierra Canyon Trailblazers, který se stal šampionem státu, vstoupil na národní basketbalovou scénu s jedním z nejprestižnějších ročníků v historii, v němž se objevilo několik... [více]

2021–???? | USA | 30 minut | Amazon Freevee | Dokument / Sportovní | 18 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná

3×06 – Dynasty

(premiéra 30. 10. 2022 – před 7 měsíci)
závěr série

Top Class: The Life and Times of the Sierra Canyon Trailblazers – O čem to je

Top Class sleduje novou Mekku středoškolské atletiky, která se nachází nedaleko Los Angeles. Tým Sierra Canyon Trailblazers, který se stal šampionem státu, vstoupil na národní basketbalovou scénu s jedním z nejprestižnějších ročníků v historii, v němž se objevilo několik nejlepších hráčů v zemi - BJ Boston, Amari Bailey, Bronny James, Shy Odom, Zaire Wade a Ziaire Williams.

Top Class poskytuje exkluzivní přístup k týmu, který balancuje mezi tlakem na soutěžení na světové scéně a zároveň hledá úspěch na jedné z akademicky nejelitnějších středních škol v zemi.

Tým, kterému se předpovídá dominantní postavení a od kterého se očekává historicky nejvyšší úroveň, se musí semknout a zvládnout extrémní množství mediální pozornosti, fanfár a vnitřní dynamiky, aby dosáhl nejvyšších výkonů.

Diváci, kterým jde o třetí státní šampionát v řadě, pod vedením svého hlavního trenéra Andreho Chevaliera, zažijí na vlastní kůži, jak nejčastěji instagramovaný středoškolský basketbalový tým v Americe zvládá vše od každodenního života až po hraní ve vyprodaných arénách.

Trailer
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Amazon Freevee

Délka

30 minut

Žánr

Dokument
Sportovní

Země původu

USA

Roky vysílání

2021–????

První vysílání

26. února 2021

Odkazy

IMDb.com