plakát seriálu

Ugly Americans

(Ugly Americans)

Názory uživatelů

Pimp my Zombie

Seriál od společnosti, jež vytvořila již dnes jeden z nejznámějších seriálů - South Park s klasickou animací a pomalým začátkem..

První zhruba 4 epizody jsou Naprostá "nudnost" plná prázdných vtípků a nezajímavých dějů.. Od pátého dílu se seriálu dostává kvalita a díl od dílu se Ugly Americans zlepšují. Některé postavy už nejsou tak otravné jako na začátku a pár z nich si člověk i oblíbí.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Krásne...

...zvrátená, perverzná, brutálna karikatúra života američanov v paralelnej dimenzií. V hlavnej úlohe prostý sociálny pracovník, ktorý žije so svojím flegmatickým spolubývajúcim, ktorý ho fakt žerie a v práci zase randí s pekelne krásnou kolegyňou.

Jo a vedeli ste že, okrem iného, Gandalf pracuje ako recepčný?

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nahoda...

Uplnou nahodou som natrafil na tuto raritku. Stare dobre komixove spracovanie, sialene pribehy aka ked ma scenarista trosku viac volnosti nez sa patri. Kazdopadne 1. seriu som zluskol asi za dva dni. Oplati sa pozriet. (mozno nie celu seriu, ale par dielov pobavi)

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Cokoliv, jen ne normální...

Tenhle seriál je něco úplně jiného a rozhodně ne něco, co by se dalo označit nálepkou normální. Děj je zasazen do alternativního New Yorku a jediný, kdo je normální je hlavní hrdina Mark Lilly. Dokonce má i obyčejnou až nudnou práci sociálního pracovníka. Tím však normálnost končí, jeho holka je démonka, spolubydlící zombík, nejbližší spolupracovník čaroděj a nadřízený démon. Ani ti se kterými pracuje nálepku normální nedostanou, vždyť mezi ně patří mozek, koala, siamská dvojice a spousta dalších příšer a tvorů, tak různorodých jak si jen dovedete představit. První série má jen 14 epizod a během nich vás naprosto okouzlí směsice černého humoru, nechutností a popkulturních odkazů. S klidným svědomím ho nelze doporučit nikomu, kdo hledá něco normálního, na druhou stranu pokud hledáte něco "jiného", tak Ugly Americans jsou právě pro vás.

Tak a mám za sebou i druhou sérii tohoto animovaného skvostu a bavila mě stejně jako ta předchozí. I když mi některé díly přišli trochu slabší, tak jsem pořád nad míru spokojen. Určitě se k Ugly Americans ještě někdy vrátím a zopakuju si jejich šílené příběhy. Chybu to má vlastně jedinou, že není víc dílů. Postavy jako Grimes, koala Doug nebo Twayne určitě dlouho nezapomenu a Callie rozhodně má můj hlas v kategorii nejvíc sexy animované postavy...

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí