Umíte tančit?

Umíte tančit? (So You Think You Can Dance) — 3. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
channina

5. června 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

SYTYCD

Já tuhle taneční soutěž zkrátka zbožňuju. Konkurzy jsou jen slabším odvarem toho, co se děje ve Vegas a pak v samotných přímých přenosech. Obdivuju, jak neskutečně šikovní ti lidi tam jsou, nad některými pohyby jen nechápavě kroutím hlavou a jen tiše smekám před choreografy.
Najdete tu všechno od contemporary, jazzu a baletu až po latinu, crump a další libůstky, o kterých jsem před touto show neměla ani ponětí.

První řady mi možná přišly trošku slabší, ale od té čtvrté už je to opravdu něco. S přibývajícími řadami také začali soutěžícím pomáhat all-stars, tedy soutěžící z předchozích sezón, a o to je to zajímavější. Navíc mám pak o to větší radost, když některého z nich poznám v nějakém videoklipu, filmu nebo seriálu.

Tamní choreografové, to jsou opravdu lidé na svém místě a s tím, co máte možnost vidět u nás, se to moc nedá srovnávat. Takže pokud jste fanoušky tance a krásných choreografií, vřele doporučuju, v Americe začala již devátá řada :)

Avatar uživatele
haroska

5. června 2012

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jedním slovem nechápu

Dlouho jsem tuhle soutěž neznala a když jsem jí poznala, zůstala jsem jen v němém úžasu. Neskutečné talenty, které posouvají svoje dovednosti za hranice naší dovednosti, pružnosti a hlavně chápání:)

Avatar uživatele
monberunka

7. června 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

so you think you can dance?

Neuvěřitelná show! Ti lidi jsou úžasní, běhá mi mráz po zádech a u některých životních příběhů mám slzy v očích :)
Jsem velkým fanouškem tanečních věcí, takže je pro mě tenhle pořad jako stvořený. Jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál, zatím mám za sebou pár epizod, ale je to natolik inspirativní, že nemůžu dát nižší hodnocení a na to co se bude dít dál se neuvěřitelně těším.