plakát seriálu

Věřte mi

(Trust Me)

Názory uživatelů

Doctorka v roli doktorky

Nebudu lhát, jediný důvod, proč se mi seriál dostal na radar, je Jodie Whittaker. BBC nám totiž dala možnost ukázat nám ji jako doktorku ještě předtím, než se stane Doctorkou.

A Jodie Whittaker, společně s těmi skotskými přízvuky, je to, co mě bavilo nejvíc. Námět sám o sobě je docela zajímavý a těšil jsem se na to, jak bude převzetí identity probíhat. Škoda je, že některý části nepůsobí moc uvěřitelně. Z vlastní zkušenosti vím, že bez NINka a podobných věcí vyřízených na jméno, oficiální práci člověk nesežene, a tak by hrdince určitě nestačilo CV a příběh o útěku do Edinburghu před bývalým.

Kromě toho mi ještě vadilo, že některé věci jsou tam až příliš okaté. Například románek s prvním doktorem, co se jí představí. Ale Jodie Whittaker a její hraní mě bavilo. Ty chvíle, kdy měla být nervózní a vystrašená, se jí dařily. S chutí jsem se podíval i na zbývající epizody. Konec byla docela divočina, ale pokud si představíte, že něco takové se opravdu děje (doktor nedoktor), tak je to docela mrazivá myšlenka. A to si zmínit zaslouží.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Trust me

Bylo to pět něco nového. Celkově mě seriál bavil. Tu hodinu jsem vydržela bez problému sedět a sledovat. Napětí by se dalo krájet. Ještě musím vypíchnout skvělé herecké výkony, hlavně tedy Jodie Whittaker.
Nicméně, některé věci byly opravdu přitažené za vlasy. Nevěřím, že to může být tak jednoduché. Zvlášť ten úplný konec mi přišel takový zvláštní. Ale když to člověk nebere příliš vážně, jsou to skvěle strávené čtyři hodinky. Už jenom kvůli těm nádherným přízvukům bych si to pustila znovu. :D
Musím říct, že se jim vydařila i podkladová hudba. Skvěle dotvořila atmosféru.
Nezbývá než říct, že se těším na další sérii. Jedná se o jeden z lepších seriálů letošní sezóny.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk