V.I.P. vraždy

V.I.P. vraždy (V.I.P. vraždy) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
emJey (Bc. Milos Janu)

16. června 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

VIP Vraždy

Patnáctidílný detektivní seriál se odehrává v uzavřeném světě vlivných a bohatých osobností a bizarním světě celebrit a pseudoumělců. Mladému detektivovi Tomáši Beranovi (Patrik Děrgel) a jeho kolegům (Jiří Dvorák, Miroslav Vladyka, Jiří Hána či Martin Myšička) pomáhá s řešením případů spisovatelka kriminálních románů Klaudie Wolfová (Soňa Norisová).

Z nesourodé dvojice, která si leze na nervy a neustále se dohaduje, se postupně stává sehraná dvojka.

"Seriál s vtipem a lehkou nadsázkou propojuje svět zločinu s prostředím VIP osobností. Některé z reálných osobností včetně tváří televize Prima si v seriálu zahrály samy sebe. Každý díl přináší jeden ucelený příběh a odehrává se na různých a mnohdy velmi atraktivních místech, diváci také postupně odkrývají pozadí případu, který se prolíná všemi díly,".

Avatar uživatele
liskulka.lida

14. dubna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nikdy víc

Musím se přiznat, že po nadprůměrně dobrých českých detektivkách jsem očekávala poměrně vysoký standart.
A pak jsem se začala dívat.
Nepochopený mladík, výrazná hlavní postava, nesympatická.
Vlastně nikdo jiný na jiných případech nepracuje, ale ani mu nepomáhá. Což je po předchozích Případech 1. oddělení ohromný šok.
Po třech dílech jsem to vzdala, vůbec se mi to nelíbilo, je to podprůměrné a absolutně neuspokojivé. Nevrátím se k tomu. Patrně nikdy.

Avatar uživatele
Bellezza

3. ledna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Deja vu

Nečítala som žiadne vaše názory,ale asi nebudem jediná,ktorej seriál až nápadne pripomínal Castla v českom prevedení.A v opačnom garde,ona spisovateľka,on policajt.Všetky epky som nepozerala,nezaujalo ma to :(

Avatar uživatele
Marťa

16. února 2016

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

...

Popravdě, dost mě zarazilo to nízké hodnocení. A to hned ze dvou důvodů, že mě se to dost líbilo a taky, že Castle na zabití má 80%. Ano, je evidentní, že se tímhle seriálem inspirovali. A možná proto je to tak povedené. Většina českých kriminalistických seriálů je ryzí průměr či horší, ale tohle mě zaujalo. I pro sympatičtější hrdiny, než u Castla. Uvidíme, jak se to časem vyvine.

Edit po čtvrtém díle. Pořád si za svým hodnocením stojím. Nemyslím si, že by to bylo tak špatné. I když uznávám, že občas mají repliky jak náhodný generátor vět. A že z hlavního detektiva dělají trochu blbce.

Ale fakt mě zajímá, co se před těmi x měsíci stalo, že ho "suspenzovali"! :D Doufám, že to tam bude probráno a neopominou to na úkor Klaudiina táty.

Avatar uživatele
Anča4m

9. března 2016

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ti češi...

Hned první díl měl opravdu zajímavou zápletku, druhý díl ještě ušel. Jenom mi docela vadí ta vnucující se Klaudie. Není mi sympatická, a ani si nemyslím, že se k T. Beranovi hodí. Co ovšem musím pochválit je zápletka, u které pevně doufám, že se ještě trochu více zamotá!

Avatar uživatele
Martisek

1. března 2016

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Dám tomu šanci

Už po ukázkách se si říkala, že to bude nejspíš hodně velká napodobenina Castla a moje podezření se potvrdilo. Ale protože mám Castla ráda líbí se mi i tohle je to teda v porovnání s Castlem slabota, ale rozhodla jsem se tomu dát šanci. Doufám, že mě nezklamou a budu je moct dokoukat až do konce.

Avatar uživatele
Miňo S

15. února 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ujde ale ne v neděli večer.

Zajímavé pojetí i uchopení, ano jsou tam znaky jiných seriálů. Ovšem obsazení je celkem zdařilé. První díl mě nezaujal ale u druhého to bylo již lepší, takže uvidíme jak se bude vyvíjet dál. Rozhodně ale špatná volba ho vysílat v neděli večer.

Avatar uživatele
Lucka Lucinka

27. března 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Česká tvorba

Byla jsem na tenhle seriál docela zvědavá a konečně jsem si na něj našla čas. První dojmy jsou takové: samozřejmě jak asi každý hned poznal je to česká verze Castla. Sleduji hodně zahraničních seriálů a proto české tvorbě moc nefandím (i když Policie Modrava nebyla vůbec špatná) ,ale tohle mě zvláštním způsobe zaujalo herci mi přijdou sympatičtí, taková klidná večerní oddychovka. Sice mrtvoly nic moc ,ale zase plus ,že se na to dá dívat i s mladšími diváky a sem tam je to i vtipné, ale někdy mě doopravdy vadí ta reklama na primu chápu, je to seriál televize Prima ,ale když je nějaká reportáž tak tam tu primu opravdu vidět nepotřebuji.To je asi moje jediná výhrada jinak doufám ,že bude víc dílů. A taky jsem viděla pár dílu seriálu Castle, a opravdu nechápu, proč to někteří hodnotí na základě Castla no a co , že je to podobné né každý umí vymyslet dobrý seriál. Já hodnotím jenom českou tvorbu a za mě si myslím ,že je to povedené i když s pár výhradami.

Avatar uživatele
Case*Wawe*Make

8. února 2016

64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Napodobenina Castle, která se nepovedla

Když jsem viděla upoutávky a články na tento seriál, tak jsem si řekla Castle po česku a v obráceném pořadí, ani autoři se netajili tím, že tato kriminálka je splácanina Castle/Bones dohromady. První díl mě utvrdil, že je to kopírka Castle, kde byli smíchané 3 díly do jednoho, jak nenápadné vražda podle předlohy spisovatelky, zabití svého knižního hrdiny a hledání nového nápadu (01x01), narafinováno,aby byla podezřelá spisovatelka (05x05).
Velmi smutné, když už takhle musíme kopírovat zahraniční seriály, i vlastně ty epizody z nich.

Jediné pozitivum, konečně Děrgl vypadá, jako pěknej chlap a nemá svoje srostlé obočí.

Avatar uživatele
justynajohnson

8. února 2016

62 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
62 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

OMG

Mám ráda českou tvorbu,ale odsud podsud.
Myslela jsem,že to bude něco jako Případy 1.oddělení,ale šok,který následoval mě položil málem na kolena.
Neustálé ukázky a upoutávky mě navnadily a já blbá se i těšila.
Jediný plus je Honza Révai a dostane takovou pitomou roli?No kam dali tvůrci rozum?
Už po deseti minutách jsem si musela posbírat myšlenky a vrátit je zpátky do hlavy,protože se samým zděšením rozutekly.
Chyba,chyba,chyba...něco takového vůbec natáčet.

Avatar uživatele
Pastel

8. února 2016

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
30 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Zatím v rozpacích

Osobně jsem velký milovník kriminálek, ale u této nevím. Zalíbilo se mi celkem dost obsazení, a proto jsem to chtěla nutně vidět. Ale když díl skončil, tak nevím co si o něm myslet. Jsem tak jako půl napůl. Osobně bych to, ale hned neodsuzovala.
I když mi to velmi připomíná Castla, jen v obráceném pořadí. Tak jsem trochu zvědavá co bude dál. Myslím, že už jsem viděla horší :-D
To hodnocení, je po první epizodě, třeba se to změní.
Tak po shlédnutí druhého a třetího dílu svoje hodnocení asi stále ponechám.. Druhé epizoda ve mě tolik nezanechala, řekla bych celkem klasické schéma, které už v pár detektivkách bylo.
Třetí epizoda, tak to nám vrátilo do hry opět Castla a vidím v tom celkem podobnost s jedním dílem, psaní pamětí, peníze, stará křivda...

Avatar uživatele
marvio

8. února 2016

58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

V.I.P Vraždy, detektivka kde obětí je divák.

Nejsem nijak náročný divák, ale co je moc, to je moc. Mám rád české kriminálky a jsem ochoten lecos autorům odpustit. I v seriálu Kriminálka Anděl, jenž není bůhví jakým veledílem, se najde pár dobrých epizod. Chápu, že tak dobrý seriál jako jsou Případy 1. oddělení se objeví jednou za pár let, ale novinka televize Prima V.I.P. Vraždy, to je naprostý odpad. Tam je špatně úplně všechno. Už asi po 20 minutách první epizody se mi otevírala kudla v kapse. S velkým přemáháním jsem úvodní příběh zvládnul až do konce. Kdybych si měl pustit další epizodu, musel by mi za to někdo zaplatit.

Avatar uživatele
angel216

14. února 2016

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Hm

Tak to vypadá, že tu budu jediná, komu se to líbí. Jak tu mnoho ostatních naráží na to, že se podobá Castlovi. No a? Castle nesleduji a ani se nechystám. Tady se mi líbí, že to je české, hrají tam čeští herci a hlavní postavy mi přijdou sympatické. Uvidíme, jak se to bude odvíjet dál, ale prozatím 80%.

Avatar uživatele
Deaneira

8. února 2016

56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Tak takhle asi ne

Tak jo dokoukala jsem to a po prvním dílu asi končím, možná bych zkusila ještě jeden pokud příští mrtvola bude matka hlavního hrdiny. Na seriál jsem se těšila kvůli hlavní představitelce, moc jsem si ji oblíbila v Policii Modrava, ale prostě Prima fakt krimi seriál udělat neumí. Vykrádačka Castla by fakt mohla vypadat o dost líp.

Avatar uživatele
Tery Vrba Štroch

11. února 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

No...

...viděla jsem asi 10 minut jenom jednoho dílu, takže těžko hodnotit. Ale těch pár minut mi přišlo jako nekonečná nuda s pouhým tlacháním o ničem. Vůbec jsem nechápala o co jde. :/ I sebehorší německá kriminálka má alespoň nějakou kvalitu...Tohle bych ohodnotila jako "VIP odpad" :(

Avatar uživatele
Maliah

24. března 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Castle

Protože Castle miluji, musím tohle hodnotit jako hodně nepovedený Český kriminální seriál, ale to jsou skoro všechny České seriály. První dva díly mi stačily a musím říct, že teď si Castle vážím ještě více než předtím. Tak ze všeho nejvíce byly nesympatické postavy. Berana bych ještě brala, kdyby neměl v hlase takovou povýšenost a Klaudie no to je něco hrozného. Je to smíchaná postava Castle a Beckettové. Stejně jako Beckettová hledá pravdu o své rodině a stejně jako Castle pomáhá kriminálce, aby mohla napsat svoji knihu. Nechci urazit ty co seriál miluji, ale já to hodnotím jako ODPAD.

Avatar uživatele
V.I.P. Densi

28. února 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Super Oddychovka

Už z ukázek jsem věděla, že to budu sledovat a ano je to jako Castle, ale díky tomu je to ještě lepší. Miluju Soňu Norisovou, proto jsem se na tento seriál tak těšila. Většinou hodnotím českou tvorbu jako trapnou, ale tento seriál se jim vydařil. Proto to hodnotím, tak jak to hodnotím.

Avatar uživatele
IcePrincess

25. března 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Bez Klaudie by se mi na to lépe dívalo.

Nebudu soudit na základě toho, že je to kopírka Castla, to už jste mě všichni předběhli.

Co mě udivuje je jedna z hlavních postav a už nadpisu hádáte správně, že Klaudie. Nějak se nemůžu rozhodnout, co mi na ní vadí nejvíc.
Na afektované české hraní už jsem dost silně potlačila dávivý reflex, takže co mi nejspíš vadí je to.
-herečka absolutně nesympatická a nevýrazná(červená rtěnka nepomůže).
- otravná. Nathan Fillion má patřičné charisma a důvtip, aby jeho "otravovaní" vyšlo jako vtipné, sexy a libové. Ona to bohužel nemá.
- štve mě od momentu, kdy otevřela pusu.

Jan Revai dostal hodně blbou roli a zrovna jeho herecké dovednosti hodnotím jako chválihodné, nikdy nezapomenu na jeho roli v RebeLové(kde hrála i Sona Norisová).

Na seriálu mě štve, že i když se má údajně jednat o atmosféru, kterou vytváří tvorba Agathy Christie, ale ...opět tu platí sliby-chyby. Všechno mi to přijde moc strojené, falešné, nepřekvapivé a nezajímavé. Nemluvě o tom, že sleduji americkou produkci kriminálek, takže už jsem leccos viděla a tady jsem viděla jen lacinější verze toho, co jsem předtím viděla v mnohem lepším provedení.

Hlavní mužský hrdina je vybrán dobře, to uznám. Neokoukaná hezká tvář, docela dobrá mimika a dobře se na něj kouká.
Někoho jako Klaudii si fakt nezasloužil, chudák.:(

Do watchlistu to nejspíš nepřidám, zkrátka v tom vidím moc velký kopírák a to mě spíše rozčiluje.

Avatar uživatele
eliska.musilova

11. února 2016

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Uvidíme, co se z toho vyklube...

Sice to začalo jako napodobenina Castla, ale věřím, že to má na víc! Doufám, že tvůrci mou důvěru v ně nezklamou a neudělají z toho bezduchou vykrádačku slavnějšího seriálu. V poslední době se s kriminálními seriály a minisériemi roztrhl pytel, vyčnívají jednoznačně Případy 1.oddělení a Labyrinth, také vraždy podle Zvěrokruhy byly zajímavé. Snad se V.I.P.ky zařadí mezi ně, i když momentálně působí jako seriál pro masy typu Kriminálka Miami.

Avatar uživatele
Tetišeri

11. února 2016

27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Už upoutávky byly trapné

a veledílo jim dostálo. Ještěže jsem u toho žehlila, jinak by to byl naprosto promrhaný čas. Snad to bylo zamýšleno jako parodie. Ale pak to mělo být tak uváděno. Ale ani tak by to na mém hodnocení nic nezměnilo.

Avatar uživatele
Vasil Antál

24. března 2016

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nepovedený Castle

Prima je ochotná splácat hodně kravin aby zaplnila její programy.Proto se neohlíží na kvalitu scénářů,výběry herců atd.Hlavně aby měla co vysílat.K seriálu V.I.P.:špatně obsazené postavy,náměty mohly více vycházet z české reality.